Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi igazság van abban,...

Mennyi igazság van abban, hogy ha egyszer közszférában dolgoztam, akkor utána már nem fognak felvenni versenyszférába (legfeljebb gyártósorra, árufeltöltőnek v ilyesmi), mert a munkáltatók lenézik azt, aki közszférában dolgozott?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 10:57
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Még csak másodéves vagyok. Ez a 4. félév. Lehet jobban is járnék, ha itthagynám és max visszafizetem a tandíjat.

Nyáron volt szakmai gyakorlat egy kormányhivatalban. Ott a jogi diplomával 15 éve ott dolgozó gyámügyes keres 180-at, míg egy volt osztálytársam állandó éjszakásként 230-at is megkeres a gyárban.

2021. márc. 4. 16:32
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen rossz ötlet, hogy otthagyd a sulit. Ha már most utálod és látod, hogy nem fogsz megélni belőle, akkor felesleges tovább csinálni.
2021. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!