Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért kínozzák az embert 12...

Miért kínozzák az embert 12 órás, folyamatos műszakozással?(gyárakban, termelésben)

Figyelt kérdés
Már az is ritkaság, ha 3 műszak számít munkarendnek, 8 órás munkaidővel.
2021. márc. 13. 05:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert van olyan hülye, aki elvállalja.
2021. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Mert így lehet gazdaságosan üzemeltetni a nagyértékű berendezéseket amiken dolgozol.

Egyébként rengeteg helyen van 2x8 és 3x8 órás munkarend is

2021. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy igen ha senki nem vállalna ilyen munkát akkor nem létezne ilyen. Ez az egyik, a másik rengeteg fizikai munka van egy műszakban ami nem gyár. Te mégis ezt csinálod. Akkor miért?
2021. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Azt a lenezo mindenit :D

250-280-at kerestem alaphangon 4 muszakban +cafeteria es kepzeljetek: az erettsegi bizony mar egy gyarban is alapkovetelmeny :)


Nekem is van okj-s szakmam + elkezdtem az egyetemet. Akkor mar felsobbrendunek szamitok? Anyam...

2021. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14: hát, igen, én is látom, hogy gyárba is nem egy helyen az érettségi alap. Nem mindenhol, de vannak ilyen helyek. Ahol éppen vagyok (igaz, nem soron vagyok, de termeléshez köthető) ott is kell, ha jól emlékszem. (vagy okj, de nemcsak 8 általános)

Az szép, ha 200 felett kerestél 4 műszakban. mennyi túlóra volt hozzá?

2021. márc. 14. 15:28
 16/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a mérnökök is 12 órában nyomják páran nálunk! Tök mindegy hogy tanulsz vagy sem, ha a beosztásod olyan, amilyennek kell lennie a gyár érdekeinek megfelelően.
2021. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Semennyi tulora nem volt.

Mivel 4 muszakban tobbnyire meghaladtam a munkaidokeretet igy a plusz orakra is jart potlek. Tulora nelkul es egy honapban 15-17 napot kellett dolgozni kb es ugyanennyit voltam otthon. Tehat mindenhogy a 4 muszak a jobb :D


14-es voltam

2021. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!