Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen itt gyakornoknak lenni?

Milyen itt gyakornoknak lenni?

Figyelt kérdés

Utolsó éves vagyok az egyetemen és gondoltam,jelentkezek a KPMG-hez gyakornoknak.

Aki esetleg ott gyakornok,vagy volt,tudna róla mesélni,hogy milyen ott gyakornoknak lenni?



2021. márc. 14. 20:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem sima külföldi út,hanem állítólag lehet az itthoni irodából pályázni ,hogy pl akár több évre kimehess dolgozni egy másik országba.
2021. márc. 14. 22:31
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, de azt követően a junior szintről indulva azért bőven ki lehet alkudni magasabb fizetéseket is máshol (kevesebb energiabefektetést igénylő munkával is). Aztán manager szinttől felfele már nyilván jobban megéri, kérdés ki, milyen áldozatokat kíván hozni vagy mer-e kockáztatni. A feleségem pl. könyvvizsgálattal foglalkozik és anno nem fogadta el a Big4 ajánlatát, most manager máshol (Big4-nál valószínűleg még nem lenne az, és a jelenlegi helyén kevesebb túlórával dolgozik jobb fizetésért, mint a Big4-nál tehetné). De ehhez az kellett, hogy előtte olyan munkákat vállaljon, ami mellett nem okozott gondot a két MSc-jét és egyéb képzéseket elvégeznie, és egyáltalán nem tudtuk előre, hogy jó döntést hozott-e.
2021. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A 12. válasz az 5. válaszra reagál.
2021. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#11. Ilyen lehetőség egyébként valóban létezik ezeknél a cégeknél. Ott majd azt kell eldöntenetek, hogy hogy lesz ez összeegyeztethető a párkapcsolatotokkal.
2021. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Értem,köszi!

Ő gyakornokként keresett 200at,gondolom juniorként többet lehet. Majd kiderül remélem:D

Arról van valami info,hogy mennyire nehéz bekerülni?

2021. márc. 14. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!