Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól látom, hogy a mai fiatalok...

Jól látom, hogy a mai fiatalok nagy része diplomás, és minimum havi 3-4-5 százezret keres?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 12:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
49%
29. Sajnálom, hogy a cigányok lepontoztak. Csak azért nem hisznek el valamit, mert azt ők maguk nem élték át, vagy nem férne bele a kis agyukba/lelki világukba, hogy más is létezik, mint amit ők tapasztaltak. Én Budapesten villamosmérnök gyakornokként, egyetem mellett dolgozva kerestem a Boschnál nettó 250 ezer forintot. (2019-2020-ban.)
2021. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
31 azért kicsit túlzás, de igen közel annyit meg lehet keresni. Boschnál a gyakornokok nettó 1190 illetve level 2-ben 1360at keresnek óránként. Ha te 250k-t kerestél akkor minden nap több mint 8 órát kellett bent lenned. Ha neked ez ilyen könnyen ment és suliban is jól ment minden akkor grat.
2021. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
32. Az hogy be vagy clockolva pl 8 órát nem azt jelenti 8 órát is dolgozol bent. Nem tudom mennyire ismered a helyet, de elég laza elvégzendő munka szempontjából és nem csak a gyakornokoknak.
2021. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha hiszitek, ha nem, Pest megyén és Győrön kívül tényleg 150-180 körül kezdenek a nettó helpdesk/customer service/delivery manager akármi belépő frissdiplomások. Benne van sok helyen az álláshirdetésben is, pl. Pécs, Szeged, Debrecen vannak ilyen helyek, hogy Transcosmos, IT Services, még ha több nyelven beszélsz, akkor sem kapsz 200-at se kezdőként. Talán a BP, BT többet ad egy picivel. Vagy nem. Ami kicsit gáz, mert egy műszaki árucikk eladó/kasszás mmeg sokszor simán hazavisz 300 nettót mondjuk, vagy másféle eladó ilyen kisebb, de jól menő cégeknél. Szóval vidéken azért nem fenékig tejfel az élet diplomásként sem egyáltalán, mondjuk ha nyelvész vagy társadalomtudományi karon végeztél.
2021. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A delivery manager bérsávja Debrecenben is 300 felett van, mert az egy elég magas pozi. Nyilván ugyanennyire igaz kasszáserzsi nettó 300a is a sztoridban.
2021. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Diákként kevesebb járulékot vonnak le, nem összehasonlítható egy főállással.
2021. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!