Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Mi volt az eddigi legrosszabb munkád?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig dolgoztál ott?

2014. aug. 22. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tesco gyáli központi elosztó raktárában dolgoztam a közel 0-10°-os zöldséges/fagyos részében leamortizált békákkal, végig huzatban, 3 óra alatt szarrá fagytam 3 zokniban, két pulcsiban+nagykabátban sapkát húzva le a nyakamig. Fejig érő tejesraklapokat húzogattam, meg 20 kilós krumplis rekeszeket emelgettem a fejem fölé egész nap, olyan emberek között, akiket a börtönben sem kívánnék cellatársnak... :D

3 napig voltam ott, én nem erre születtem.

2014. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

első,ezt még olvasni is rossz volt,ajjj


én nekem is teszkós a legrosszabb,árufeltöltő voltam,raktárban fejetlenség,csoportvezetők csak ordítva tudtak beszélni velünk.szerencsére csak diákmeló volt.


aztán étteremben mosogattam egy nyarat végig.

na,az is kegyetlen volt.

hajtás volt ezerrel,wc-re menni?ugyan.nagyon meleg volt,vert a víz,egész nap a mosogató felett görnyedtem,fájt a hátam éjjel-nappal.

2014. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Curver diákmeló...
2014. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban voltam leltározni, az szar volt, meg pékségben, az is. Emellett egyszer a Nissin food tésztagyárában dolgoztam, azóta nem veszem a termékeiket, mert láttam, hogy hogyan készülnek.
2014. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szupermarket ügyfélszolgálatán dolgoztam pár hónapig, nem azt mondom hogy buták az emberek, de nem értem hogy a nagy átlag hogyan képes megkötni a cipőfűzőjét ennyi ésszel.


Különböző "kedvességek" amiket a kedves vásárlók eljátszottak, nem is egyszer:

-Kibontja a műszaki cikket, összetaperolja, erre jön, hogy neki egy olyan kéne ami nincs felbontva.

-Ugyanaz mint előző, csak kajával és meg is kóstolja, amikor ki akarom vele fizettetni: "én nem fogok egy megrágott sütit megvenni"

-Még mindig ugyanaz, csak most már innivalón a sor.

-Elromlik otthon a tévéje, jön kártérítést követelni mert szerinte a nálunk vett hosszabbító rontotta el.

-Visszahozzák a mosógépet, hogy füstöl és szétveri a csempét(pedig ötször elmondtam ha hazaérnek vegyék ki a dobrögzítő csavarokat ami azért van benne, hogy szállítás közben ne essen baja)

-Visszahozzák a hűtőt, hogy túl hideg(ezt a problémát nem igazán tudtam hova tenni)

-Visszahozzák a wifit hogy nem működik, bedugom a konnektorba nekem működik, leállnak velem veszekedni hogyan lehet ilyen sz.rt tervezni, mert szerintük egy wifinek az a lényege, hogy vezeték nélkül is működik

-Lemerül a laptop, visszahozzák, hogy elromlott

-Félbe van törve a laptop visszahozzák azzal a szöveggel "internet valamiért nem megy rajta", majd amikor rámutatok a félbetört kijelzőre elkezdenek visítani és azt állítják, hogy én törtem szét

-Egyetemi felvételin nem jut be oda a kissrác ahova akar, visszajön(egész családdal, lazán 20 fő) velem veszekedni, hogy rossz laptopot adtunk el neki ami miatt nem tudott rendesen érettségire készülni és a jövőbeni álomfizetését így nekünk kell majd állni...

-csöves nekiáll balhézni mert nem engedjük be

-kisebb társaság nekiáll fenyegetőzni, mert félmeztelenül őket sem engedjük be

-kutyatulajdonosok rendszeresen ki voltak akadva, mert az ebbel őket sem engedjük be

-ennyi emberre képtelenség figyelni, néha behoztak kutyát ami összesz.rt, h.gyozott, rágott amit csak tudott

-nagyi nem érte el a felső polcot, nekiállt felmászni és leesett(eltört a lába)

-visszahozzák xbox kontrollert, mert nem akar csatlakozni a ps-hez

-visszahozzák a nedves törlőkendőt mondván "ragacsos"

-visszahozzák ásványvizet mert vízízű

-inkább nem sorolom, folyton mindent visszahoztak mert nem tudták használni


Csak viszonyításnak, legtöbben vevő ilyen mentalitással rendelkezett:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Az alatt a pár hónap alatt eléggé megutáltam az embereket.

2014. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! you made my day! :-DDDD
2014. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, rájöttem, hogy nekem még nem volt rossz munkám! Minden főnököm angyal volt és tündér, köszönöm nekik! Jók a kommentek, és iszonyatosan megdöbbentők. De legalább rávilágítottak, milyen jó dolgom van. :)
2014. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

iskolatitkár:

Reggel nyolcra bemenni, este hétkor végeztem. Hetente kétszer éjjelente csörög a telefon, hogy az iskolában bejelzett a riasztó, legyél szíves odafáradni. Hajnali kettőkor... Aztán reggel kipihenten megint bemenni. Eleget tenni az önkormányzat leglehetetlenebb, hirtelen kitalált adatszolgáltatási igényeinek, ha a gazdaságis is te vagy egy személyben, akkor intézni a pénzügyeket, hogy ki legyen fizetve az összes számla, a tanárok bére, legyen kréta a tanteremben, WC-papír a mosdóban, ha az egyszem takarítónő megbetegszik, akkor reggel még korábban menj be, és takaríts is ki. Tevékenyen részt venni az intézmény költségvetésének elkészítésében, hisz az igazgató nem gazdasági szakember, hanem pedagógus - így a felelősség nagy része a nyakadba zúdul. Az a része is, amikor a fenntartónak megpróbálod elmagyarázni, hogy miért nem elég az a pénz, amit ő az intézményre szánt, és éjjel még az ágyban fekve is azon zakatol az agyad, hogy hogy a fenébe lehet majd ennyi pénzből kihúzni az év végéig. Az önkormányzatnál is te tartod a hátad, ha túlszalad az előirányzat-felhasználás, és az igazgatód is téged ba..ogat folyton mindenért... Aztán egy idő után azt vettem észre, hogy reggeltől estig ott vagyok, és vasárnap délután is bementem előkészíteni a hétfőre esedékes dolgokat...Aztán felmondtam.

2014. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8#-as

milyen iskola volt ez? (nem névre vagyok kíváncsi)

hogy hogy csak 1 takarító volt?

tudtommal az iskolatitkár sem gazdasági szakember,ez is elég durva.

2014. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vidéki kis suli...Azért sózták rám a gazdasági dolgokat,mert közgazdász diplomám van.Persze a végzettségemnek megfelelő besorolást nem kaptam meg.Ugyan járt volna rá az "F" kategória,de mivel egytemem volt ezért közölték,hogy az NEM főiskola,ezért csak az érettségis bért kaptam...Ez mondjuk még a KLIK előtt volt,2010-ben.
2014. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!