Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerinted mi a legrosszabb...

Szerinted mi a legrosszabb munkahely / munka, és mennyiért dolgoznál le ott 1 napot (8 órát)? Reális fizetést írjatok. :)

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkinek van olyan hely, vagy munka ahol nem dolgozna, pl. vágóhíd, szennyvíztisztító, darukezelő, vagy éppen egy szürke iroda :)


Ti mit tartotok a legrosszabbnak (valós állásra gondolok), és mennyiért dolgoznátok le ott 1 napot (8 órát)?


2021. márc. 18. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus/segélyvonalos. 200 euróért vállalnám az egy napot.
2021. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Halfejlevágó a Tescóban karácsonyi időszakban. Nem lenne reális az összeg, amennyiért megcsinalnám.
2021. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Spar-ban melóztam, mint bizti őr, egy napot bírtam. Akkoriban talán 320ft/óra volt a bérem.
2021. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Onnan jött a kérdés, hogy fakitermelésre hívott egy régi ismerősöm, LKT-s kitermelés hegyen (le kell vinnem a meredek lejtőn a 2 sodronyt, és még 8 láncot, ami kb.30 kg, ágak és kövek közt botladozva... aztán feljönni, és le és fel és le, olyan 5 km séta, de 3 km az emelkedő benne...


Egyrészt nincs embere, másrészt tudja, hogy én jól bírom, és megcsinálok annyit, mint 2 másik munkaerő...


Összegezve kérdezte mennyit kérek, és én így most 40 ezer / 8 óra áron gondolkodom (szombaton kell választ adnom).

2021. márc. 18. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Diákmunkáztam pár éve egy helyen, ahol színminták voltak kötegben és az volt a feladat, hogy mindegyik színből egy darabot szedjünk fel és közben a sorban folyamatosan jöttek a többiek is, állni kellett egész nap és ugyanazon a kis területen mozogni. Mindezt úgy kellett volna csinálni, mint egy gép és minden köteget lemértek a végén. Nagyon rossz volt, ráadásul egy koszos, zajos épületben volt bruttó 1200 forintos fizetésért. Mostmár nem tudom mennyit kéne fizetniük, hogy még egyszer elvállaljam.
2021. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"40 ezer / 8 óra" XD
2021. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami olyan rossz,hogy nem vállalnám el bármi miatt,azt nem vállalom el,akármemnyit fizetnének is.
2021. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Napi 1 millióért mennék ilyen munkahelyre, maximum 2-3 hónap erejéig. Számomra ez a reális ilyenekre.


Vágóhíd és daru kizárt, lelkileg nem bírnám.

2021. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"40 ezer / 8 óra" XD - És meg is kapom... először megállt egy pillanatra a gyerek, végigfutott az agyában a 3 lehetőség:

1. Hív 2 szerencsétlent, kifizet nekik fejenként 15-20-at, de az a kettő rosszabb teljesítménnyel dolgozik mint én.

2. Otthagyja megrohadni a fát...

3. Kifizeti nekem a napi 40-et, és meg van csinálva a meló.

2021. márc. 20. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Alpinista templom torony javító tetőfedő! Nem tudom lenne e annyi pénz amennyiért azt vállalnám!


De a Dögszállító se semmi! Aki bírja az ilyet le a kalappal!


A baleseti mentősök tűzoltók rendőrök is kemények, mert azok is biztos látnak pár szép balesetet és szétdarabolt hullahegyeket.

El akartam menni autómentősnek, de letettem rólla mikor mesélték, hogy milyen véres helyszinekre kellett kimenni begyülyteni a véres roncsokat. Sokszor hamarabb kiérnek a dögkeselyűk, mint a hatóság.

2021. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!