Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Félek a diákmunkátol? 16/L

Félek a diákmunkátol? 16/L

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretnék idén dolgozni menni, de a városunkban nem nagyon van erre lehetőség, hát gondoltam megyek a balatonra az egyik barátnőmmel, csakhogy ő lemondta. Keressek szerintetek, és vágjak bele tök egyedül egy munkába, egyedül alszok egy idegen szálláson, idegen városban.. Mit tegyek? Találtam már 2 munkát ami valszeg jó lenne, adnak szállást jó a fizetés, de ettől az egyedül dologtól parázok. Ti belevágnátok?

2021. márc. 21. 13:47
 1/10 anonim válasza:
77%
Most kezdesz felnőtt lenni. Vágjál bele nyugodtan. Én Németországba jöttem ki teljesen egyedül,ez a legelső munkahelyem és azonnal külföldön kezdek, nyelvtudás nélkül, 21évesen, teljesen új környezet, idegen emberek, de a szállás itt is biztosítva, de megoldom a dolgokat lazába. 21/F
2021. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Jelenlegi helyzetre való tekintettel valószínűleg úgy sem lesz belőle semmi.
2021. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, mindig nem leget mellettem valaki... Előtte lévő reggel biztos jön majd a hányinger, meg a gyomorgörcs, de majd csak belerazodok, mindenki emberből van ott is. Nem mondom h nem parázok, de ez a németországos egyedül dolog most megnyugtatott😂 köszi
2021. márc. 21. 14:14
 4/10 A kérdező kommentje:
Tavaly is ezt gondoltuk, aztán kellett a forgalom meg a turizmus a magyaroknak es 3 honapig erdekes modon nem volt problema. Ha Orban nem bolond es szetetne meg valasztast nyerni szerintem sejti hogy a nyarat "eltorolni" nem opcio.
2021. márc. 21. 14:16
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem vágj bele. Ki kell lépni a komfortzónából máskor is ahhoz hogy előrébb juss az életben.

Amúgy meg ha nem jön be a dolog, akkor felülsz a vonatra és hazamész.

2021. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

ha létező, leellenőrizhető, normális cég, nyugodtan :)

eleve juss el a jelentkezésig, aztán ha felvettek, parázol majd. de nyugi. az ilyen helyeken főleg szeretnek diákokat foglalkoztatni, esélyesen nem is egyedül leszel kezdő ott, ha meg mégis, akkor is megértőek lesznek a többiek jó eséllyel.

ha a családod meg tudja oldani időben és anyagilag, kísérjen el szülőd vagy bátyád vagy bárki, csak az első éjszakára, hogy ha mégsem stimmel valami, kéznél legyen. meg neked is plusz biztonság, hogy van ott valaki aki segít beköltözni, vásárolni, elég stresszed lesz anélkül is, hogy ezeket mind egyedül kéne kitalálnod.

2021. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
A 2 szakma ugyanúgy ingyenes 25 felett is, csak annyi a különbség, hogy estin lehet tanulni szakképzési centrumokban. Diák bérletet ugyanúgy vehetsz,csak diákmelót nem vállalhatsz.
2021. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7es vagyok! Ohh bocs nem ide akartam ezt a választ írni!
2021. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, kétszer átolvastam hogy mivan, aztán jutottam a nyolcas válaszig😂 semmi baj:)


Az 5osnek es a 6osnak nagyon szepen koszonom. Teljesen igazatok van, ha esetleg felvesznek mindenkepp magammal viszek valakit, a beilleszkedessel szerintem nem lesz baj, könnyen baratkozom. Aztan pedig ha ugy latom minden rendben maradok, es igyekszem majd tamaszkodni 1 valakire aki szimpatikus. Örök hálám az 1-5-6nak! Annyira már nem aggódok!:)

2021. márc. 21. 17:30
 10/10 anonim válasza:
95%
1es vagyok, szívesen. Az egyik nagyon lényeges dolog még hogy mindig legyen nálad elég készpénz. Puszi
2021. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!