Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mas volt ilyen nagylelku,...

Mas volt ilyen nagylelku, miutan otthagyta a munkahelyet?

Figyelt kérdés
Szoval a lenyeg hogy gyakornokkent dolgoztam egy nagykbb autoipari multinal. 3 napom volt, hogy az utodomat betanitsam, de velem ellentetben őt mar bedobjak a melyvizbe jovo hettol. Nekem kb egy honapom volt felkeszulni. Normalis hogy igy is szivesen segitenek neki, hogy mar nem dolgozom ott, csak hogy biztosra menjek, hogy az elso reportingot helyesen kuldi ki? Spec pont raerek, es egyetem soran is szivesen segitettem szaktarsaimnak felkeszulni. Mivel home office van, cserebe az új gyakornok fozott nekem.

2021. ápr. 1. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A nagy szamok torvenye alapjan igen, biztosan volt mas is.
2021. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják barternak. Te segítesz neki, ő főz neked.
2021. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Csinos a csaj?
2021. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
... es legalabb megvolt?
2021. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Most ez mi? Mit vársz érte, tapsot? Utálom mikor valaki úgy tesz valami jót hogy közben mondogatja és várja hogy tapsikoljanak neki. Igen, normális emberi tulajdonság hogy nem szarunk bele mindenbe, hanem ahol tudunk segítünk.
2021. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Erre nem vagy leszerződve, a gyakornok nélküled is túél valahogy, a cég meg észre se veszi.

Egy balek vagy.

2021. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Ügyes voltál, jár a videoklip: https://www.youtube.com/watch?v=GgqmmB1aRUA
2021. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5)Manapsag mar kb az a csoda, ha nem rugsz bele a masikba. Ezert gondoltam hogy ilyennel is egyedul vagyok. Nem nem volt meg...
2021. ápr. 1. 17:17
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt már.
2021. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bedobják a mélyvízbe? Nekem eddig csak olyan gyakornoki munkahelyeim voltak, ahol semmi lehetőséget nem adtak a szakmai fejlődésre.


21F, villamosmérnök hallgató

2021. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!