Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Videki kisboltban 13 órai...

Videki kisboltban 13 órai munkára mennyi a reális bèr, mennyit mondhatok ha kerdeznek?!

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 14:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
58%

#10


Bejelenti napi pár órára EF-ben , fizet utána 1000 forint járulékot naponta , aztán jónapot.


Még a TB-t is fizetheti maga után a kérdező.

2021. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem lehet.Alkalmival 8óra,azon felül 50% pótlék járna,de ezt sehol nem adják meg. Dolgoztam már 17 órát is,utoljára 15 órát és 9napot lenyomtam egymás után,nem volt váltóm.Kibírtam,sőt szeretem ha pörgök,csak fizessék is meg! Egyelőre ez van, ha lesz más és ez nem tetszik,majd lépek.Tudom,ezt használják ki, ha hosszútávra terveznének,nem akarnának 2 havonta embert keresni,átgondolnák és megfizetnék a becsületesen járó dolgozót,de carnak rá.
2021. ápr. 1. 18:47
 13/31 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves vagy? Vidéki nagyváros mit jelent? pl. Debrecen,Szeged,Miskolc, stb. hasonló kaliberű vagy csak egy faluhoz mérten nagyobb város?


Eddig csak alkalmiban voltál bejelentve? Azt tudod, hogy nyugdíjad nem lesz, se álláskereső járadék, a TB-t is magad utána kell fizetni és cserébe még jól le is húznak.


Miért nem keresel valami Aldi,LIDL, Spar, stb melót ahol legalább bejelentek és ennyit vagy többet keresel 8 órával.

2021. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
51%
Na igen, egy Aldi 2x ennyit fizet feleennyi órával, dolgozni mondjuk keményen kell.
2021. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Kapom a segélyt, igy a Tb rendezve va. Nyugdíj? ugyan már,meg se éljük,ha mégis,addigra nem lesz! 500 helyre jelentkeztem, ha válaszoltak is,"sajnos nem önre esett a választásunk". Ennyi. Debrecen féle nagyváros.

14-Mint írtam,nem félek a munkától,csak egyszerűen nem jött össze.

2021. ápr. 1. 19:05
 16/31 anonim ***** válasza:
51%
Akkor is tovább próbálkoznék. Mondjuk ha semmi nem jött össze, elvállalhatod, úgysem kell midennap ott lenni, de biztos keresnék közben másikat, mert ez nem annyira legális. A "nem lesz nyugdíj úgysem" egész biztos nem igaz, erre azért ne alapozz.
2021. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Persze,keresek mellette majd mást,de egyelőre jobb mint semmi.
2021. ápr. 1. 19:23
 18/31 anonim ***** válasza:
33%

Milyen segélyt kapsz ami mellet napi 14 órát dolgozol?!


Ha egy Debrecen féle nagyváros és napi 14 órát kell dolgoznod gombokért akkor sajnos ennyire vagy képes és beárazott a piac.


Bolti eladóként is sokkal jobb opciók vannak ennél. Itt úgy gondolom veled is gond van.


A nyugdíjról meg 20 éve is azt regélték már, hogy jajj úgy se lesz már és a többi. Aztán most sokan sopánkodnak, hogy 80 ezer a nyugdíj mert kb. soha nem dolgoztak bejelentve.

2021. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Jaa,,,jobb lehetőség van mondjuk Bpesten,itt sajnos nem.Sőt voltam olyan boltban ahol 5ezret adott volna 7 órára.És képzeld,volt-van dolgozója még így is. Nem hinném,hogy minden esetben a munkavállaló a hibás.Ezt a napi bejelentést meg az állam adta a vállalkozók kezébe,nem mi kértük.

22800ft mellett lehet dolgozni havi 15 napot.Igaz,hogy nem tizen órákban,de ha nincs más bevállalod,még mindig jobb mint a közmunka.

Fentebb írták a minimálbéreket,hát Tesco és társai sem adnak többet.

2021. ápr. 1. 20:20
 20/31 anonim ***** válasza:
31%
Lidl és Aldi mondjuk kb 2x annyit ad alsó hangon BEJELENTVE , mint amiről te regélsz de hajrá. Kezdem azt hinni, hogy troll kérdés vagy csak nagyon "egyszerű" a kérdező.
2021. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!