Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Videki kisboltban 13 órai...

Videki kisboltban 13 órai munkára mennyi a reális bèr, mennyit mondhatok ha kerdeznek?!

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 14:03
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Azt gondolsz amit akarsz.Napi szinten néztem Aldi-Lidl-Coop és társainak az oldalát + mellette kismillió álláshirdetési oldalt.Nem egy helyre elküldtem az önéletrajzot,de te biztosan jobban tudod.
2021. ápr. 1. 20:32
 22/31 anonim ***** válasza:
38%
Ezért mondom, lehet elküldted de nem feleltél meg.
2021. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Tessék:Aldi -0:Lidl-0:Tesco-1 állás 4órában,bevásárlási asszisztens-leirása:


Bér és juttatások


Kollégáink munkabére az alábbi tényezőkből tevődik össze: alapbér + pótlékok + területi alapú bérkiegészítés + juttatások


Kezdőbér, az első 3 hónapban: Bruttó 118.900 Ft/hó

Beálló bér - automatikus béremelés a 4. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 125.000 Ft/hó

Területi alapú bérkiegészítés (első hónaptól kezdve) egyes telephelyek esetében: Bruttó 3.000 Ft/hó-tól 10.000 Ft/hó-ig lehet - Üzletenként eltérő

Pótlékok: 18:00 és 6:00 között 30%, vasárnap 50%-os pótlék


Juttatások:


próbaidő lejárta után: Bruttó 8.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: SZÉP kártya bármely alszámla, egészségpénztár, Tesco utalvány, Egészségbiztosítás)

Belépés napjától:10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).

Munkavállalói Támogatóprogram (ICAS), mely életvezetési, pénzügyi és jogi kérdésekben segít minden tescós munkatársat és (vele egy fedél alatt élő) családtagját.


Hát ez aztán tényleg kimagasló bér! Nem csak nem felelsz meg,nincs is felvétel,de csak viszed a magadét! Na szia

2021. ápr. 1. 20:44
 24/31 anonim ***** válasza:
26%

Tesco köztudottan rosszul fizet, de így is többet keresnél mint a kisboltban bejelentés nélkül :)


Na szia!

2021. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Jaa ,aztán ki is törölhetném vele..
2021. ápr. 1. 20:54
 26/31 anonim ***** válasza:
95%
Első vagyok, keresgélj tovább átmenetileg jó ez, ez is pénz. De magadat kéne fejlesztened, azért nem találsz munkát mert nincs megfelelő végzettséged. Munka mellett tanulj valamit, én is 3 műszakos melo mellett végeztem el sz egyetemet, azóta válogatok a munkák között
2021. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
31%

#25


Jaa , értem :) Akkor jó munkát 14 órában gombokért! Hajrá!

2021. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Sokan itt azt gondolják a bolti eladók 300ezreket keresnek nettóban.

Szàlljatok már le földre, nézzétek már utána hol, mennyiért kinàlnak ilyen álláslehetőséget. Bizony van, hogy ettől jóval kevesebbért is és az nem jelenti azt, hogy csak ennyit ér a dolgozó.

Bele kellene gondolni, főleg most, hogy nem igazán lehet ugrálni, válogatni a munkák között és igenis muszáj elvállalni ha nincs jobb.

Szivesebben dolgozna mindenki 300ezerèrt 8 órában, de erre semmi esély. Amelyik helyen jobban fizetnek, ott nincs felvétel, mert nem cserélődnek az emberek, hanem stabilan ott vannak évek óta.

Nem csak az észt kellene osztani, hanem belegondolni.

Egyébként amit kap a kérdező, az a minimál órábèr, nagyon sok helyen nem is kínálnak többet, dolgozó hiaba is szeretné.

Törvény van a minimálbérre, ezt sok munkahely ki is használja, egy ft-al nem adnának többet.


Vállald el kérdező, ha nem felel majd meg, mellette kereshetsz mást, előbb - utóbb sikerülni fog valami.

2021. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
8%
Én nettó 560 ezerért dolgozok 8 órában hétköznapokon, szóval nem izgat, hogy 120 vagy 160 ezerért dolgozik a kérdező 14 órában, segíteni akartam neki, de sajnos látszódik, hogy a segítséget se kéri, jó is neki ez a munkahely.
2021. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenkinek van lehetősége hogy egyből jobb fizuval kezdjen. Én mindennap keresnek munkát, addig meg csinálnám ezt, remélhetőleg egy-két hónap után ott tudnám hagyni. Felmondási idő, ilyenek úgysem lesz itt.
2021. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!