Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végzettség nélkül lehetséges...

Végzettség nélkül lehetséges jól fizető állást találni?

Figyelt kérdés

Most érettségizek majd, sima gimnáziumi érettsági.

Továbbtanulni nem tudok, mert jelenleg nevelőszülőknél élek, de ott csak 18 éves koromig maradhatok (ez júliusban lesz), utána el kell tartanom magam, valószínűleg albérletbe megyek.


Semmi végzettséggel, 0 munkatapasztalattal és egy felsőfokú angol nyelvvizsgával merre érdemes indulnom?



2021. ápr. 3. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Sscbe valami kezdő IT supportra azt ott csinálni cégen belül tanfolyamokat
2021. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vidéki megyeszékhelyen élek, it nincsenek SSC-k :/
2021. ápr. 3. 15:13
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Akkor koltozz fel budapestre. Amugy meg lehet, en gimnaziummal dolgozok IT-ban netto 800k fizuert.


Az mas tal teszta hogy ugyanazt a mennyisegu ha nem tobb tanulast bele kell rakni mint az aki egyetemre jar

2021. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Úgy tudom, hogy 18 éves korod után kapni fogsz egy kezdőtőkét, ebből próbálj elsősorban felépíteni magadnak egy élhető környezetet. Pestet nem ajánlanám, ott a legmagasabbak az árak, inkább válassz egy másik nagyobb várost ahol sok lehetőséged van munkára viszont mégsem 100ezrekbe kerül az albérlet. Sajnos képzettség nélkül a mai világban nehéz jól fizető állást találni. Ha találsz egy biztos állást mellette el tudnál kezdeni levelezőn egy egyetemet, vagy valamilyen képzést amivel pár év múlva jobban kereső állást találhatnál. Valamint nézz utána, biztos tudnál támogatást is szerezni ilyen háttérrel esetleg kérd a nevelőszüleid tanácsát.
2021. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Végzettséggel sem lehet. Kivéve IT.
2021. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Segédmunka
2021. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elején csak szobát bérelj.
2021. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek felbiztatni vakmerő dolgokra. De nem szeretnél valahol külföldön munkát vállalni ilyen kiváló nyelvtudással ? Például a vendéglátóiparban ? Amint a covid engedi...
2021. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl én érettségivel vagyok adminisztrátor Pesten, érettségi + jó angol a feltétel más nem, én már 5 éve ott vagyok, szerintem jó dolgozónak tartanak, és 305 ezer a nettó fizetésem, + évi 200e jutalom, BKK bérletet megveszik, és szokott lenni túlórára is lehetőségem, havi 15 óra túlóra (2 szombat 8-11ig, meg pár délutáni 1-2 óra) + 40ezer még. Szóval semmi kirívó végzettséggel szerintem elég korrektül keresek.
2021. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm(nagymamám testvére) 17 évesen kiment németbe, az már akkor is jól fizetett, bár ő utána ha jól tudom ott diplomát is szerzett abból a területből ahol elkezdte 17 évesen.
2021. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!