Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Választanátok kevesebbet...

Választanátok kevesebbet fizető, érdekesebb munkát a jobb fizu helyett?

Figyelt kérdés

Ma kaptam két ajánlatot hosszabb keresgélés után. Az egyik nagyon érdekel és átlagosan fizet, annyit, mint most kapok, hosszabb távon több potenciált és fejlődést látok benne, komolyabb volt a szűrés is. A másik SSC jellegű, nagyon jó a pénz, de nagy perspektívát nem látok benne igazán. Ez majdnem nettó 60-nal fizetne többet.

Ha nem gyűjtötök már lakásra, hitel sincs, akkor melyiket választanátok?


2021. ápr. 7. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan munkát elvállalni, ami már eleve nem tetszik, igencsak hülye ötlet.

Ha meg a másikban még fejlödési lehetöséget is látsz, akkor szerintem nem kérdés.

2021. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2021. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt választanám, amelyikben van perspektíva.

Ha már megvan az alapegzisztenciád, megengedheted magadnak, hogy egy átmeneti időszakot kibekkelj kisebb pénzzel. Utána meg úgyis jobb lesz, ahogy írtad. Addig viszont minden nap örömmel, jó kedvvel kelhetsz fel.

2021. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell különösebben semmire, akkor az első. Ha gyűjteni kell mert pl családot akarok, lakás, stb, akkor a második.
2021. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Adott helyzettől függ sztem is.


Bocsánat, hogy ezt írom, de én +60 ezerért nem kinlódnék.

Ha nem az alapmegélhetést befolyásolja.


Ha esetleg +160-260 lenne, akkor igen.


És mondom ezt úgy, hogy hasonló helyzetben vagyok, most megyek majd vissza melózni szülés után, de nem vállalok el még +100-200 ezres poziciot sem, mert fontosabb nekem a nyugodt, stresszmentes munkakörülmény.

2021. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!