Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit valasztanatok a helyemben...

Mit valasztanatok a helyemben biztos munkát állami cégnél ( MÁV)vagy sokkal jobb kereseti lehetőség mellet de multi céget?

Figyelt kérdés

A MÁV hoz is jelentkeztem egy tanfolyamos állásra tanfolyam után 200 220 netott keresnek tanfolyam alatt 150 e rét vagyis 8 honapig ennyi lenne.

A multi cég 3 hónap próbaidő alatt adná meg 200 210 netott utána 250 nettó korul

Nem betanított operator munka az se igazából egy multi szennyviztisztito berendezését kéne kezelni


Tudom anyagilag a multi jobb de családom van én vagyok az 1 kereső nálunk asszonyom nem dolgozik így egyben igen is számítana az a különbség anyagilag de a biztonság is amit a MÁV jelentene.



2020. aug. 21. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mellet választanék, dolgozni nem szeretek
2020. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Multi
2020. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Szia,


MÁV: állami cég, biztos fizetés, nem rúgnak ki tappenz miatt, valós bejelentés, valos óraszam, arcképes igazolvány (díjmentes utazás), szabadság megfelelő kifizetése, virus stb. helyzetben sem rúgnak ki. Multi: lásd Tesco, folyamatos leepites, 2 munkakörbol 1 munkakör stb.

Egyik stabil rendszeres jövedelem, és nem biztos, hogy kevesebb a multinál. Persze attól függ, hogy a multiba milyen pozícióban vagy.


Én a mav mellett döntenek, ott meg előre lépési lehetőség is van.


Üdv.

Egy MÁV dolgozó, aki jegyvizsgalokent kezdte, most kozepvezeto feleség :)

2020. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen tanfoyamos állásra jelentkeznél a MÁV-hoz,ha nagyon nehéz pl. pályamunkás, akkor meggondolandó.


Viszont én egyáltalán nem tartom jobbnak a multinál a kereseti lehetőséget. Az + 30-50%-ot jelent hosszútávon.


Azt is számold, hogy a MÁV-nál van rendesen táppénz, szép kártya, most már év végi plusz br. 350 eFt, önkéntes nyugdíjpénztár, rövid várólistás szakrendelés ingyen a dolgozóknak (Vasútegészségügyi kft.), ingyen utazás az egész családnak, stabilitás, érdekképviselet, stb.

Én inkább a MÁV-ot választanám.

2020. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*hosszú távon +30-50% -ra mondanám, hogy jobb kereseti lehetőség, nem a multi pár tízesére.
2020. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!