Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak ha elment a...

Mit csináljak ha elment a kedvem az álláskereséstől?

Figyelt kérdés

Már régebb óta állást keresek.

Igazából sokat csalódtam, kiábrándultam az egészből.. Rossz tapasztalataim vannak. De ugyanakkor itthon sem érzem már jól magam, úgy dolgoznék már. Több helyre is elküldtem a jelentkezésem, főként betanított munkákra, és sok helyről vissza sem hívtak. Most ami volt legutóbb az nagyon felbosszantott, felkavart. Jelentkeztem ugyanis egy 4 órás betanított munkára, megváltozott munkaképességűek számára volt a hirdetés. Elküldtem az önéletrajzom, rá 2 napra fel is hívtak hogy be kellene fáradnom egy beszélgetésre. Megbeszéltük hogy mikor. Bementem az interjúra. Úgy tünt sikeres volt, mondta a hres hogy majd akkor jövőhét elején keresni fognak a továbbiakról meg hogy üzemorvosira időpontot adjanak. Erre fől most tegnap vagyis hétfőn csörgött a telefonom, de nem tudtam felvenni mert nem voltam telefon közelben, de jött egy email is, amiben azt írták hogy sajnálják de az általam megpályázott Betanított munkára nem kerültem kiválasztásra, és hogy további sok sikert az álláskereséshez.

Na ez felbosszantott, hogy miért, mi az oka?! Találtak mást aki jobb nállam vagymi? Holott aztmondta hogy a továbbiakban keresni fognak.

Szóval nemtudom..

Ha ilyen dolgok érik az embert, hogy maradjon pozitív? Tényleg szeretnék már dolgozni pénzt keresni végre, de hogy ilyenek vannak..

Ezekkel ne foglalkozzak, ne adjam fel, probálkozzak tovább? Beszéltem haverommal ő is mondta hogy neki is volt olyan hogy beadta 5-6 helyre a jelentkezést, de nem is hívták, aztán a 7-nél felhivták és azóta is ott dolgozik.


2021. ápr. 20. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2 opciod van.

1 keresel munkat

2 nepszinhaz utca csoves szallo

2021. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem fogom neked megszámolni, de összesen vagy 200 jelentkezést küldtem be helyekre, míg egy végre felvett és azóta biztos, jó helyem van. ha feladod a tizedik kísérletnél, az kényelmes és jó, mert lehet sírni hogy sehova se kellesz, de abból nem élsz meg örökké...
2021. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ne keress
2021. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

" biztos, jó helyem van"


JÓ Hely talán létezik de olyan hogy BIZTOS HELY na olyan nem létezik

2021. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első egy bolond nem érdemes vele foglalkozni. Én ma hívtam fel egy olyan munkát ami a gyorsétteremhez kapcsolodik. Azt mondta a hölgy hogy jelenleg szinte percenként jelentkeznek az emberek a gyors éttermekbe és nem tudnak már annyit felvenni. Nagyon sok lenne a munkavállaló de kevés a cég ebben az országban. A megoldás szerintem az egyéni vállalkozás. Van ilyen vissza nem térítendő pályázat is én arra pályáztam aztán talán siker lesz. Van egy mondás ügye hogyha nincs munka akkor teremtsen az ember saját magának. Más megoldást én sem tudok.
2021. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kuunk?
2021. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!