Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógytornász bérigény?

Gyógytornász bérigény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdő gyógytornászként, még tapasztalat nélkül, milyen bérigényt érdemes megjelölni ha Budapesten szeretnék elhelyezkedni? Több privát munkaadó kéri az önéletrajz és motivációs levél mellé a bérigényt is. Közegészségügyi intézményben bértábla szerint van a bérezés, ezt tudom (ami nettó 220 eFT).

Ha valaki dolgozik gyógytornászként privát helyen, megköszönném ha jelölné hogy mennyit keres, mik a tapasztalatok.


Köszönöm a válaszokat!



#fizetés #gyógytornász #bérigény #pályakezdő gyógytornász
2021. ápr. 22. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Lehet bevállalnám a 220 ezret tapasztalat nélkül, azzal a kikötéssel, hogy 1 év múlva vagy ahogy nő a tapasztalat emeljenek. Meg hát nem kötelező onnan nyugdíjba menni, ha van egy kis tudásod, akkor mehetsz máshova több pénzért. Vagy bedobsz kezdőnek egy 250-270 bruttót, igaz ez se olyan sok, de mégse bérminimum. Én pl a főnökömnek járulékokkal mindennek 350 ezrébe vagyok és csak 180at kapok kézbe... ez Magyarország...
2021. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszt!

Esetleg valaki gyògytornàsz, aki tapasztalattal rendelkezik ezzel kapcsolatban?

2021. ápr. 23. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy adnak meg egy bértáblába nettó bért?

Honnan tudják, hogy neked személy szerint mennyi a nettód? Honnan tudják hány gyereked van meg ilyenek? Bruttó lesz az a 220, ami kb minimálbér.

2021. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!