Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez azt jelenti, hogy sikerült...

Ez azt jelenti, hogy sikerült elkezdenem bitcointot bányászni?

Figyelt kérdés

Én csak letöltöttem a nicehash nevű programot.

A gépem: rtx 2070super

Ryzen 7 2700x

32gb ram.

Tudom, ez korántsem elég erős, de nem is akarok meggazdagodni, csupán ki próbáltam. (Illetve ki próbálom)

Most ezeket látom:

0.07376 mBTC/day (3.32 Eur)

Ez azt jelenti, hogy 3.32 eurót bányászik a gép naponta? (Gondolom ha 0-24 órában menne)

Van egy ilyen XMRing nevű valami, ami elindult magától a "start minineing" után.

Itt vannak olyanok, hogy "use pool random..valami.eu

Ez azt jelenti, hogy magától csatlakozott egy pool-hoz?

New job ilyeneket is kiír.

Stb.

Az aggasztó itt, hogy csak a processzort ïrja ki, hogy működik.

De ha böngészőből belépek, akkor ott a rig name alatt van, hogy megy a processzor is (2.63kh/s)

Meg megy a videókari is (44.29Mh/s)

Itt ki is írja a processzor és gpu hőmérsékletét és hogy hány %-on pörögnek a ventik. Szóval ezek alapján megy a gpu.

A gond az, hogy ha a windows-ban megnyitom a feladatkezelőt és megnézem a cpu és gpu használatot, akkor azt látom, hogy a proci 50%-on megy a gpu 0%-on, ezek szerint még se megy a gpu?

Egyébként ez a nicecash csinált automatikusan számlát is, mert én nem csináltam. Egyszerűen le töltöttem, regisztráltam, a vírusírtót ki kellet kapcsolnom, és már ment is az egész. Semmi mást nem csináltam.



2021. ápr. 29. 03:20
1 2 3
 1/28 SIDLER22 ***** válasza:
68%

Hát Bitcoint biztos, hogy nem bányászol.

Általában videókártyával Ethereumot, processzorral meg Monero-t bányászik a program.

A random pool az azt jelenti, hogy igen csatlakozott a New Job pedig, hogy a pool-tól kapja a feladatokat.

Az, hogy a videókártya itt meg ott megy meg nem megy, abban így nem tudok segíteni. Gondolom korábbi adatokat írt ki és azért írta még az oldalon, hogy megy vagy valami ilyesmi.

2021. ápr. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
bitcointot :)) de cuki
2021. ápr. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Napi 3.32 euro, ebbol lejon az aram... Es amikor nicehashrol kiakarod utalni magadnak akkor a 30-40 dollaros utalasi fee. Szoval készülj fel hogy joo hosszu ideig nem fog ez penzt termelni neked :)
2021. ápr. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 SIDLER22 ***** válasza:
36%

#3-as azért egy 2070 Super-rel elég jó summákat lehetne kibányászni Ethereumból csak érteni is kéne hozzá :D

Jelenleg úgy tudom, hogy a 2070 Super a leghatékonyabb bányászatra.

NiceHash inkább csak egy ilyen kezdő próbálkozás.

Le kell szedni egy bányász programot. Regisztrálni kell egy tárcát és belépni egy pool-ba. Ez így egyszerűnek hangzik, de elég összetett. Mégis meg lehet tanulni. Erre én vagyok a legjobb példa. Szóval ha ebből tényleg pénzt akarsz látni kedves kérdező akkor ezeket csináld végig és optimalizáld a kártyádat is.

Hidd el képes vagy rá! Én is képes voltam!

Már persze ha van motivációd foglalkozni vele. Ha nincs akkor ne is próbálkozz NiceHash-el, inkább hagyd a fenébe az egészet.

2021. ápr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Én 2080ti-vel próbáltam nicehash-t 3 napon keresztül. Annyi idő elég volt rá, hogy kikalkuláljam: veszteséges.
2021. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 SIDLER22 ***** válasza:
68%
A NiceHash nem nagyon éri meg. Eleve nagy pénzeket vonnak le és minden pénzedet Bitcoinba váltják át.
2021. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
"3.32 euro" ezt te kapnád, vagy a csapatodnak ennyi jön be?
2021. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Oké, hogy sok áramot fogyaszt, de legalább a fűtést lejjebb tudja tekerni! Az áramot meg úgyis anyuci fizeti :)))
2021. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
56%
Inkább keress egy normális munkát!
2021. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Van normális munkám, én csak ki próbáltam az egészet :D

És az áramot én fizetem, mivel dolgozom.

25/f

2021. ápr. 29. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!