Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én vagyok a hülye vagy nettó...

Én vagyok a hülye vagy nettó 300 ezer forint keresetből sem lehet 30+ év gyűjtés nélkül venni egy lakást normális helyen?

Figyelt kérdés

Hacsak a létminimumra költök tehát lakhatás étkezés tisztálkodás akkor sem lehet 150 ezer forint alatt megoldani.

Tegyük fel havi 150 ezret félre teszek már megyeszékhelyen most 25+ millio egy panel. Örök rabszolga leszek vagy mi...



2021. ápr. 30. 10:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
40%
Szeged, nem tudom milyennek számít a megítélése mint megyeszékhely.
2021. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
77%
Hitel, most pláne jók a lehetőségek ilyen téren
2021. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
20%
Nem Te vagy a hülye. A gazdasági rendszerünk ezen alapszik, pedig a lakhatásnak alapjognak kellene lennie, mert ez létszükséglet. Kvára nem normális, hogy átlagbérből pár év alatt nem lehet megkeresni egy lakás árát és 20-30 évekre kell eladósodni, ha nincs anyagi segítséged. Nem vagy ezzel egyedül, az egész világon ez a tendencia sajnos. Szabályozatlan, vadkapitalizmus.
2021. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
54%

" a lakhatásnak alapjognak kellene lennie, mert ez létszükséglet."


Ezt pont úgy mondod, mintha az albérlet mint olyan nem is létezne.

2021. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
74%
Saját lakáshoz a 0 rol csakúgy lehet jutni ha az ember minimum nettó 800 ezertől felfelé. Ebben az országban ennyi pénzt még sebészeknek is csak hosszú év tapasztalat után adják meg ha megadják. Az e feletti összegeket tehát havi nettó másfél milliót mondjuk nagyon kevés alkalmazott keresi meg ha megkeresi. Inkább ilyen vezetők vagy vezérigazgatók stb. Tehát az hogy valaki nettó havi 1 milliót keressen minimum vagy vállalkozni kell de arra is rengetek pénz kell vagy kimenni külföldre egy nagyon jó szakmával és össze szedni rá a pénzt a lakásra. Más megoldás nincs. Vannak például akik pilóták az arab repülő gep társaságnál Emigratesnél. Rengetek juttatás mellett is kb. havi 4 millió forintnak megfelelő a havi nettó fizetésük és bár stresszes meg felelősségteljes munka az övék ha valaki nettó havi 4 milliót keres 5 év alatt egy nagyobb luxus családi házra is meglesz a pénz. Tehát vannak ilyenek. Ebben az országban viszont egy átlag alkalmazottnak ha a 0rol indul semmi esélye mert a tisztelt kormányunk teljesen elb.szta a gazdaságot és ezzel együtt a fizetéseket is.
2021. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
20%

"tisztelt kormányunk teljesen elb.szta a gazdaságot és ezzel együtt a fizetéseket is."


Gyurcsány idejében nemcsak a fizetés volt kevés, de még munkahely sem volt. Neki tisztelegjél inkább!

2021. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
26os: Se a Gyurcsany se az Orbán se a Jobbik se a Dk es stb. Egyik párt sem jó mert mindegyik a penzre es a hatalomra vágyik ebben kis orszagban. Az tudná helyrehozni a gazdaságot aki nem csak a penzert kormányoz és hoz donteseket hanem a magyar emberek erdekeit es neznek. Ilyen párt meg lehet nincs is.
2021. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
4%
A jelenlegi kormány teljesen jó. Remekül kezeli a járványhelyzetet, van munkám és rendes fizetésem. A korábbi kormányok idejében még munka sem volt. Nem tartanék ott, ahol most az biztos.
2021. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
92%
28as: Nagy barom.sag amit irsz de tegyuk fel igazad van. De akkor aruld el nekem hogy egy sik hulye gázszerelő aki Orban baratja hogy a picsa.a lett Magyarorszag leggazdagabb embere 2-4 ev alatt? Jarvanyhelyzetet egyaltalan nem jol kezeli mar mar a diszkriminacional tartanak és munkahelyet sem teremtenek mivel a Magyar Postan ami állami cég is ukrán vendegmunkasokat alkalmaznak mert nem akarnak tobb fizetest adni a magyaroknak.
2021. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
31%
Ja, mert előtte nem voltak Nokiás dobozok, ugye? Korábbi kormányok mind a becsület megtestesítői voltak.
2021. máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!