Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multiknál mennyi idő telik el...

Multiknál mennyi idő telik el általában a telefonos és a személyes állásinterjú között? Ha nekem 1 hete volt telefonos interjú és azóta nem jelentkeztek, kezdjek el aggódni vagy ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen felesleges aggódni, mert kb. 60 helyre jelentkezni kell, várni nem érdemes egyre sem.

Nálam telefonon mondták mindig, ha beinvitálnak személyes vagy online interjúra. Olyan nem volt még, hogy telefonon mondták, hogy majd talán behívnak, ha mégis, akkor sosem hívtak (sztem ezzel csak le akartak rázni vagy nem tudom)? Amúgy egy perc- két hét közt volt minden.

2021. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!