Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én vagyok a hülye vagy nettó...

Én vagyok a hülye vagy nettó 300 ezer forint keresetből sem lehet 30+ év gyűjtés nélkül venni egy lakást normális helyen?

Figyelt kérdés

Hacsak a létminimumra költök tehát lakhatás étkezés tisztálkodás akkor sem lehet 150 ezer forint alatt megoldani.

Tegyük fel havi 150 ezret félre teszek már megyeszékhelyen most 25+ millio egy panel. Örök rabszolga leszek vagy mi...



2021. ápr. 30. 10:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
42%

28:

Világelsők vagyunk lakosságarányos halálozásban, milyen lenne ha rosszul kezelnék az elvtársaid a járványt...

2021. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
31: világelsők az eszed.. Csak az ellenzéki haverjaid terjesztik a hazugságot.
2021. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
95%

32:

Aha, szóval alternatív világban élsz. Nyilván a worldometers-t is az ellenzék szerkeszti...


Nagyon durva hogyan át lehet mosni emberek agyát, még a tényeket is ellenzéki összeesküvésként kezelitek. Alufóliasisakot azért húzz az 5g ellen.

2021. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell mondanod a propagandát, tudom, hogy azzal fogsz jönni, hogy más országok máshogy számolják, majd előhúzod a többletthalálozást, persze csak március első hetéig. Mindegyik propagandista ezt a lemezt teszi fel, nem kell, hogy te is fáradj, ismerős.
2021. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
A te agyad van átmosva nem kicsit.
2021. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Kicsit régi kérdés, de azért adnék egy tippet.

3 embert ismerek, akinek ez fajta módszer bevált.

Lényeg.

Ki mész külföldre. Bérelsz egy olcsó szobát, és tényleg csak arra költesz amire feltétlenül szükséges, és ha ügyes vagy akkor havonta 500 eurót félre teszel vagy többet. Ezt csinálod 8-10 évig, és meg van egy lakás ára itthon.

De ehhez, nagyon jól kell bánni a pénzzel.

2022. jún. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
91%
#36: Meg rá kell áldozni a legjobb éveidet a nyomorgásra
2022. jún. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

36-os vagyok.


Miért kellene nyomorogni? Lesz hol laknod, és lesz mit enned.

Busz vagy metró bérlet. Néha egy kis szórakozás. Rengeteg olyan szórakozási lehetőség van ami nem kerül kisebb vagyonokba.

Kint külföldön élsz így 10 évig, közben kint jobban meg becsülik a munkádat, lehet előre lépni a munkában. Kint meg tanulsz perfekt, egy idegen nyelvet, amit itthon tudsz majd hasznosítani.

Vagy maradsz itthon, és itt tényleg nyomorogni fogsz, a politikai vezetőség miatt.

2022. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!