Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy döntsem el melyik munkára...

Hogy döntsem el melyik munkára jelentkeznék szívesen ha több helyre is felvennének?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon válogatós voltam aminek meg lett az ára.

Csak egy szakmám van amiben nem tudok dolgozni nagyon, érettségit megpróbáltam de buktam és mostanában nem is fogom újra megírni.

Így olyan munkákra jelentkezek ahova nem kérnek sok elvárást, betanított munka, gyári akár (de mégsem 3 műszak) vagy bármi ahova kis esélyem is lenne.

De korábban volt, hogy több interjúra is hívtak sőt akár 2-re is felvettek volna csak nem tudtam dönteni melyiket fogadnám el mert olyan másak és iskolás korom óta csak sodródom az árral és nincs egyszerűen jövőképem semmiről.

Munkatapasztalatom a legkevesebb is csak 1 év szinte mint árufeltöltő amit szerettem a végére igaz, de valahogy emberek között nem szívesen lennék újra de itt legalább ismerem a fontos dolgokat, ha felvennének egy ugyanolyan helyre akkor nem is lenne ismeretlen annyira de közben van pár más munka is amit szívesen csinálnék.

Keddre lenne egy fix munkakezdéses állásom ahol már megvolt az interjú (nem volt nagy cucc), kiválasztottak engem, voltam orvosnál stb szóval már csak az első nap kellene de rohadt messze van amivel sajnos nem számoltam de mégse vészes (50 perc kb) 2x átszállás és negyed óra gyaloglás de olyan sivár helyen van, az út fele bokros, ijesztő este biztos félnék ott egyedül, nappal tök para volt és fogalmam sincs mennyire kivilágított az a terület, meg valami autós kis "sávon" kell átmennem (2x) így eléggé veszélyes de a munka tetszene végülis.

De eközben jelentkeztem azért közelebbi megpályázható állásokra, olyanra ahova szívesen mennék és közlekedésileg is megoldható.

Csak ha esetleg hétfőn még hívnának akkor szerintem ezt a munkát ahol már kezdhetnék nem vállalnám meg nagyon keveset fizetne (137 ezer körül), jobb mint a semmi de szerintem nem érné meg ha közben esetleg máshol is lenne ugyanennyi esélyem.

Családdal vagyok akik támogatnak de én sem vagyok azért mamahotelben ingyenélő, csak most eléggé összezavarodtam mit is akarok csinálni így kicsit itthon vagyok munka nélkül.

Szóval azt gondoltam ki, hogy ha hétfőn még hívnak több munkahelyről is esetleg, akkor hagynám ezt a rideg munkahelyet mert ez a fizetés számomra is elég kevés. Ennél többet is kerestem azért.



2021. máj. 8. 23:32
 1/2 anonim válasza:
91%

tehát megint felvettek valahova, és megint készülsz visszamondani. besz*rás :D :D

nem baj, amúgy is ijesztő az "autópályán" rohangálni, meg azok a bokrok a szép házak túloldalán... :DDDDD

értelmes emberek nem találnak munkát, az ilyen elmeroggyantak meg válogatnak. durva

2021. máj. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
#1: Szerintem ez is csak egy troll. Ezredik ilyen kérdés, nulla potenciál benne, mint munkavállaló, de mindig a közlekedésen rugózik
2021. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!