Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmondjam a szüleimnek, hogy...

Elmondjam a szüleimnek, hogy sportfogadásból élek?

Figyelt kérdés
Külön élek tőlük, bérelek egy kis lakást. Ők úgy tudják, hogy dolgozok egyetem mellett (mérnökinfó), ehhez képest otthagytam (mióta online van), és azóta csak a sportfogadásból élek.

2021. máj. 11. 14:16
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Szerintem igen. Miért nem jött be a mérnökinfó?
2021. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp, de nem lesznek elragadtatva. A sulit miért hagytad abba?
2021. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
persze mond el, max irigykednek majd hogy milliárdos vagy
2021. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Ugy mond hogy ... Sportfogadasbol elek most meg... Csak hogy tudjak hogy amikor bejon a buko akkor majd tudjanak majkremet kuldeni
2021. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon akadnak ki, hogy sportfogadásból élsz, hanem hogy ott hagytad a sulit. Legalább van vmi más végzettséged? A szerencsejáték nem kéne alapozni az életed, ha kifogsz egy szarabb szériát, akkor bukta lehet. Ráadásul ha majd egyszer hitelt szeretnél vagy hasonló ott csak a munkabért fogadják el jóformán.
2021. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Mégsem az én világom a mérnökinfó.

Nem vagyok milliárdos, de a most már lassan egy éve tart, és jobban keresek, mint egy programozó. Volt bukószéria is.

Hitelekbe nem akarom verni magam, nem is fogom.

2021. máj. 11. 19:00
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom tanácsolni hogy arra helyezd a hangsúlyt hogy rájöttél hogy rossz választás a műszaki irány, boldogtalan lennél, keresed még a helyed az életben.

Csak utána kezd el hogy "amúgy nézzétek, teljesen korrekten meg tudok élni belőle mert ez és ez a szisztéma szerint tartósan ekkora profitom van" és kezd el magyarázni a matekos részt is benne, hogy tudatos legyen hogy azért teszel valamire mert a képlet azt adja ki, és nem azért mert bírod c Ronaldót.

2021. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Végülis, nem kevésbé necces, mintha tőzsdéznél, szóval hajrá!
2021. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb a tőzsdézésnél. Az olyan, mintha NBA-re fogadnék
2021. máj. 12. 01:37
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is mérnökinfót, de valami szakmát végezz el, mert egy érettségi a mai világban kevés, hiába vagy el a fogadásokból. Nekem is több ismerősöm csinálja, néha bejön, néha nem, inkább csak zsebpénznek fogják fel, megélhetésnek nem mernék, mert elég nagy a kockázat.

Nekem nem az cseszné a csőröm, hogy ebből élsz, hanem hogy otthagytad a sulit vagy akkor tanulnál olyat, ami érdekel, mindegy mit, csak legyen egy szakmád is.

2021. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!