Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki nem real beallitottsagu,...

Aki nem real beallitottsagu, az automatikusan human beallitottsagu?

Figyelt kérdés

Sokan szoktak mondani ugye, hogy ok nem real, hanem human beallitottsaguak, ezert nem megy nekik pl. a matek es hasonlok.

Aki "nem real beallitottsagu" az automatikusan human beallitottsagu?

Van, aki egyik sem?



2021. máj. 25. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz mindkettő is, vagy egyik sem.
2021. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az egész humán-reál beállítottság iszonyatosan ódivatú felfogás, ez nem egy fekete-fehér dolog.

Érthet és érdeklődhet valaki mindkettő, vagy akar egyik iránt se.


Aztán vannak olyanok, akiknél az iskolában megutaltattak mondjuk a matekot és azt hiszi hogy o biztos humán beállítottságú, de amúgy ugyanúgy el tudna végezni a mérnöki munkát, csak elhitette magával hogy az neki tuti nem menne.


Én középiskolában kettes voltam matekbol, egyetemen évfolyamelső. Most humán vagy reál beállítottságú vagyok? Középiskolában azt mondtak volna hogy az előbbi, egyetemen azt hogy az utóbbi.

2021. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Egy pék reál vagy humán beállítású?
2021. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
#3 a foglalkozásnak nem feltétlenül van köze hozzá. Attól, hogy nekem mennek pl. a reál tárgyak, simán elmehetek pincérkedni, ha akarok.
2021. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

#4


A karrier rovatban lett feltéve, így ebből a szempontból teljesen logikus a kérdésem.

2021. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy sztereotípia. Valójában aki jó logikai problémamegoldó készségekkel rendelkezik (=intelligensnek született), az jó a reál tárgyakból és ezért valószínűleg érdekli is, aki pedig nem született ilyen jó képességekkel, annak marad a humán. Ha szorgosan tanul, sokat olvas, még lehet művelt attól hogy nem magas az IQ-ja, ilyenek töltik be többnyire a humán területeket.
2021. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!