Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Humán beállítottságú egyénnek...

Humán beállítottságú egyénnek milyen egyetemi képzéseket mondanátok, melyekkel (külföldre dolgozva) millió feletti havi nettó keresetek érhetőek el? Tolmács szakmával nem, többen írtátok.

Figyelt kérdés
Ha már egyszer az az illető hü.lye a nyugaton igazán jól fizető (orvos, mérnök) képzésekhez/szakmákhoz, de humán tárgyakból nagyon jó, és ezt szeretné mindenféleképpen akár külföldön kamatoztatni.
2018. szept. 11. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Prostitualt
2018. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
A human muveltseg semmit sem er az internet koraban. Ne ringasd magad ilyen bugyuta almokban, hogy majd te kulfoldon vagy kulfoldre dolgozva 1 millio felett fogsz keresni. Ha nincs piackepes tudasod, nincs nagy fizu, ez van.
2018. szept. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ne fogalmaztam úgy második, mintha én bármibe (kiváltképp holmi elérhetetlen álmokba) akartam volna akár a másodperc tört részére "ringatni" magam!


Szimplán azt hittem, hogy a mai világban (ahol különben is nyugaton még csak nem is ritkák a milliós összeg körüli fizetések) ez elérhető.

2018. szept. 11. 18:07
 4/9 A kérdező kommentje:

Hü.lye androidon software...


"Ne fogalmaztam úgy" = "Ne fogalmazz úgy".

2018. szept. 11. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Elerheto igen, jo penzugyi/szamviteli keszsegekkel, informatikai ismeretekkel. De bufeszakokkal nem.
2018. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a kereskedelmi (export osztály) vezető csaj általatok "büfének" titulált egyetemi végzettséggel (pszichológia) bruttó 1,4 milliós fizetésért dolgozik. És ez nem külföld! Igaz, emellé van elég jó nyelvismerete, több nyelvet anyanyelvi szinten beszél. Szóval hagyjuk a baromságot...
2018. szept. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és ez egy viszonylag kis, eléggé szär cég, minimális anyagi lehetőségekkel és méretéhez képesti árbevétellel.
2018. szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is csak humán tárgyakból voltam jó anno, aztán végül belecsöppentem az elemzés és a projektmenedzsment világába és megfelelő tréning után simán megy a matek része is a dolognak. Projektmenedzserként kellő tapasztalattal Magyarországon is elérhető a havi millió feletti fizetés, én külföldön dolgozom a szakmában és bizony keresek annyit, mint az IT fejlesztők a cégnél (tech cégnél dolgozom).
2018. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem először tanuld azt amit szeretnél. A legtöbb állásnál ma elvárás a felsőfokú végzettség, de nem mindig kötött. Persze, mérnöknek, jogásznak, közgazdásznak nem fogsz tudni elmenni szabad bölcsészet végzettséggel, de ha van nyelvtudásod, akkor elég sok lehetőséged van. Külföldön is sokszor logisztikai cégek nyelvtudással rendelkezőt keresnek, nem pedig logisztikai végzettségű embert. ( persze nem hátrány ha az is van ), csak nyilván egyszerűbb egy folyamatot betanítani, mint beültetni nyelvi képzésre, mert több idő és nem is biztos a megtérülés. Szóval, szerintem nyugodtan tanulj olyat, ami tetszik. Németországban például becsülik azt aki latint tanul, magas szinten beszéli, számukra ez elég sokat jelent, műveltnek számít. ( Mondjuk ez sok helyre nem elég, igaz. ) Viszont szerintem külföldön sem olyan rossz a helyzet, mint amit itt gyakori kérdéseken mindig leírnak. 3 vagy 5 évig tanulsz majd egy egyetemen, ne arra hallgass, hogy "Büfé" "szar", há' kit érdekel egy ismeretlen, arcnélküli mit gondol? Főleg hogy ez a kérdésedre nem is releváns válasz... Millió feletti nettóhoz, kezdőként nem jutsz, kell némi munkatapasztalat valamilyen vállalatnál :) viszont úgy mint az egyetemen, azért is tenned kell.
2018. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!