Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más újoncnak is vannak rossz...

Más újoncnak is vannak rossz tapasztalatai a Lidl-ből, mint kezdő bolti dolgozó?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem, és minden nap sírni tudnék.

A kedves hölgy, aki felvett éppen szabadságon van, így csak a trainer-eimre támaszkodhatok. Az egyikük aranyos, viszont hamarabb végez, mint én, olyankor jön a másik.

Az egész napom abból áll, hogy hallgatom, ahogy senki nem akar velem, az újoncal, dolgozni (lehetetlen, hogy a személyem miatt, mert nem is beszéltek még velem). "Ide ne küld." "Nehogy rám bízd." "Most itt mit tudna csinálni?" és társai. Volt egy pont, ahol trainerem idegesen kijelentette: "Akkor itt àll, és lesi, amit csinálok."

Ha mégis beraknak valakihez, sepregetek, járkálok a bolton üres dobozokat keresni és hasonlók...tehát elküldenek maguktól. Vagy csak szimplán kijelentik, hogy "itt nem tudsz mit csinálni". Headset-et nem kaptam, így azon nem tudok velük beszélni, rohangálok, mint a mérgezett nyúl, és bár próbálják titkolni, tudom, mikor van rólam szó.

Megértem, hogy nem jó "dadusnak" lenni, de be szeretnèk tanulni. Nemsokára kasszáznom kéne, pékséget vezetni, de egyszer sem lett megmutatva, vagy elmagyarázva...ez az én hibám lesz. Persze rettentő sokszor kinevetnek, ha valamit nem tudok, amit nem mutattak meg "mi az, hogy ne tudod?" "most komolyan? hahaha"...olyankor a föld alá akarnék süllyedni. A trainer-em többször mondta: "hogy szakadjak 8 felé?", amikor kérdeztem tőle valamit. Pedig azt mondta a hölgy, aki felvett, hogy ő mindenben segíteni fog. Többször már inkább nem is tőle kérdeztem.

Szörnyen szomorú vagyok, ugyanis 1 éve próbáltam ide bejutni (mindig sokan jelentkeznek), nekem ez volt az álommeló. Most pedig minden reggel gyomorgörccsel, könnyes szemekkel kelek, és indulok munkába.



2021. jún. 9. 07:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
26%
Hat ez ilyen, csinaljad es majd jo lesz
2021. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Elolvastad egyàltalàn...?


Hozzáteszem előtte egy gyàrban voltam, és ott mérföldekkel kedvesebbek az emberek.

2021. jún. 9. 08:08
 3/42 nemaRendőrség ***** válasza:
71%

A lidl tipikus húsdaráló bolt.

Folyamatosan hajtják a dolgozókat, mindig kell mindent is csinálniuk, kapkodnak stb.

Nem is szeretek oda járni.

Ha kérdezni akarok valamit valakitől akkor 10 percig kell keresni, mert vagy elhajtanak, vagy nem is találok embert

2021. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
23%
biztosan
2021. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
Helyedben keresnék mást
2021. jún. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
95%
álommeló? a lidl?? ne rögóhögtess már, kizárt hogy ne tudnád többre vinni! hagyd ott a francba, mielőtt eljesen bedarálnak és menj olyan helyre ahol tényleg szívesen látnak ls foglalkoznak veled
2021. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%
Menj at az aldiba, ott nincs ekkora hajtas.
2021. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindenki bírja ezeket a boltokat.


Egyik ismerősöm boltvezető helyettes volt egy ilyenben, konkrétan kiidegelték.


Korábban egyik lidlibe amikor vásároltam az egyik ilyen kisfőnök tapsolt az eladótérben, hogy gyorsabban pakoljanak.


Megértem én, hogy ez így hatékony, meg az alap rendszer biztosan nem rossz, de vannak azért vadhajtások.


Közben meg vannak arcok akik ugyanazok már sok éve, valahogy belejöttek, vagy nem veszik magukra.

2021. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Nem a tempóval van a baj, hanem a bánásmóddal. Más üzletbe nincs módon menni. Ide is beajánlottak.

És igen. Álommeló. Szeretem a boltot, a termékeket, a tempót..csak kedvesebb fogadtatásra számítottam.

2021. jún. 9. 11:40
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen üzletvezető?


Beszélj vele négyszemkozt.


Illetve akár HR-el is.


Én is kereskedelemben dolgozom, igaz ruházat, de minden ilyen jellegű dologra azonnal reagálunk területi/HR vezetőként.

2021. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!