Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Területi képviselők, szeretite...

Területi képviselők, szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés

Feltétel-e a felsőfokú végzettség (bármilyen gazdasági, marketing), ha ilyen munkát szeretnék végezni?


Mennyire megterhelő pszichésen?


Anyagilag megfelelő biztonságot ad?


Dolgoztam már több cégnél promóciókon, van diplomám is, de nem sales-el kapcsolatos. Nagyon érdekel a területi képviselő, mint munka, ezért szeretnék több infót megtudni.


2021. júl. 3. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Külsőleg irigylésre méltó , cégautóval, kiöltözve csavarogni egész nap, de nekem nagyon nem jött be, pedig 4 cégnél is voltam. Eladhatatlan termékeket és szolgáltatásokat kellett volna érdektelen, pénztelen vállalkozásoknak értékesíteni. Egy érdemi megbeszélés leszervezése is nagy feladat volt és napi ötöt elvártak volna. Manapság már digitálisan követik az üzletkötők napi mozgását, szóval hazudni sem lehet. Anyagilag sem volt nagy szám, csak az autó privát használata volt jó.
2021. júl. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
Nálunk hajtják őket, mint állat. Olyan ember kell, aki szereti és bírja a pörgést, tud jópofizni. És sok múlik azon, h mit kell eladnod, mert a teljesítményt is elvárják tőlük. Vannak, akik már évek óta nyomják, de azért évi 10-20% van a fluktuáció. Napi 5-10 városban kell lenniük, elég stresszes.
2021. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!