Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire okés hogy olt....

Mennyire okés hogy olt. igazolvány nélkül nem vesznek fel/foglalkoztatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyetemista hallgató vagyok, kereskedelem-marketing képzésen - ilyen irányban nézelődök most gyakornoki munkák után (irodai munkavégzés). Jelenleg dolgozom is egy helyen de már jó ideje, így szeretném máshol is kipróbálni magam. A jelenlegi hely ahol vagyok (iroda) a home office félig engedett, de ha bejövök az irodába nekem maszkban kell lennem mert nem vagyok beoltva - emiatt rengetegszer érzem hogy diszkriminálnak velem, a vezetőségtől többször megkapom a "mikor tervezed magad beoltatni a csapat érdekében"? kérdést - Szerintem ilyet nem tehetnek.

A másik hogy szintén irodai munkára jelentkeztem máshova, ahova fel is vettek volna, de miután kiderült hogy nincs oltásom és olt. igazolványom, közölték hogy így nem lehet belépni a céghez dolgozni, mert ezzel veszélyeztetném a többi kollégát (logikus aki bevan oltva nincs védve az oltatlannal szemben, egyébként ezt az interjún nem közölték), vagy heti szinten saját költségre csináltatok pcr tesztet, és akkor úgy lehet...


Ilyen jogszabály vagy törvény van hogy a munkahely megszabhatja hogy nem enged dolgozni ha nem vagyok beoltva?

Mit tudok tenni? Nektek milyen tapasztalatotok van?

Egészségügyi okok miatt amíg lehet elkerülném az oltást..

nagyon elszomorít a helyzet, az emberek agymosottsága, a diszkrimináció....


23L


2021. júl. 29. 21:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
15%
Én szóltam, hogy nem fogják fel.
2021. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
35%

Már válaszoltam.


Amúgy vicces, hogy az oltás az idegen anyag, de a virslit a párizsit meg nyeled mint kacsa a nokedlit.

2021. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
23%
En altalanos iskolaban ettem utoljara virslit es parizsit, mert azt adtak anno. Ne a sajat proli taplalkozasi szokasaidat vedd alapul.
2021. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
78%
Egészségügyi ok? Oké, van róla papírod? Mert ha nincs, akkor hivatalosan semmi nem gátolja a munkáltatót, hogy elvárja tőled az oltást....
2021. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%

Kislany, hat akkor ne oltasd be magad es viseld a kovetkezmenyeket. Ugyanaz van mint nemet orszagban a zsidokkal, karszalagot kaptak es meg voltak belyegezve. Most a laposfold hivok es az oltas ellenesek pont ugyanez a kategoria annyi kulonbseggel hogy ti magatokat szopatjatok. Ezzel nincs semmi gond amugy, csak nem ertem a rinyat. Ha neked az kell hogy mindenki lenezzen es a sajat eletedet es masok eletet is veszelybe sodord ezzel a felelotlen dontesedsel hat ez van. A szivas akkor jon majd amikor jon majd egy varians ami sulyosabb tunetekkel meddoseggel stb-vel jar majd ami egesz eleted soran elkísér de te okosabbnak hitted magad mint a szakemberek.


Arról meg hogy mi mire hogy hat, hanybol hany ember stb ott vannak a szamok, 10 perc matekezessel eltudsz jutni arra a kovetkeztetesre hogy az oltott emberek kevesbe halaloznak el, kevesbe produkalnak sulyos tunetet es sokkal kevessbb időt toltenek a temetőben mint az oltatlanok.


Persze dönts barhogy, ettol meg lefoglak nezni, feltelezem hogy tulsulyos szeretethianyos vagy es ezzel a szanalmas tettel próbálsz a figyelem kozeppontjaba kerulni, de megsugom mindenki csak kibeszle es lenez

2021. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
69%

#20, a világ nem szimmetrikus, látom még ez is újdonság. Nem baj és nem csoda, az sem, hogy egy 23 éves marketing gyakornok munkája általában szart sem ér.


De néha felveszünk mi is ilyet. De hát 'aszki ne hozz veszélyt az értékes emberekre és főleg ne arcoskodj.

2021. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy ez lesz az új jogrend? Van sok más is amit nem csinálhatsz pl ha nincs orvosi végzettséged, akkor nem műthetsz, ha nincs D-kategóriás jogsid akkor nem vezethetsz buszt és ezt simán elfogadod-megérted. Most valószinüleg a többség érdekében (hagyjuk ki a politikát) hoznak ilyen szabályokat.
2021. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!