Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahely, de csak rövid távra?

Munkahely, de csak rövid távra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem az lenne a kérdésem, hogy minden munkahely kimondottan csak hosszútávra gondolkodik? Valószínűleg jövő évtől külföldi egyetemen fogom megkezdeni a tanulmányaimat februártól, ha minden jól megy, de addig is, kellene valami meló, mert már a távoktatás óta (két éve) csak itthon lóbálom a lábam. De nem tudom, mennyire jó döntés egy nagy céghez jelentkezni, például kinéztem egy jó kis pozíciót egy multinál, de mi van, ha összejön a külföldi egyetem? Gondolom nincs teljesen rendjén, hogy 4-5 hónap után valaki csak úgy felmond, vagy ez gyakori fluktuáció?

2021. aug. 24. 19:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok,még fiatal vagy nyugodtan kalandozz, aztán később persze jöhet a többi.
2021. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!