Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mitévő legyek ? Voltatok...

Mitévő legyek ? Voltatok hasonló helyzetben ? Mi a kiút ebből ?

Figyelt kérdés
2 hónapja keresek állást és hiba, semmi nem jön össze. A számlák jönnek, én pedig felélem az össze tartalékom. Nagyon tanácstalan és elkeseredett vagyok. Senkim nincs, akire támaszkodhatnék. Megpályáztam pár takarító női állást, de onnan sem jeleztek vissza. Építőipari műszaki asszisztens voltam évekig, (közgazdász végzettséggel), most meg egyszerűen semmi nem jön össze. Nagyon félek. Mit tanácsoltok ?

2021. aug. 25. 13:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Iszonyat nehéz. Hát kitartást mindekinek. Elkeseredett vagyok, de az élet sosem volt könnyű, csak néha nehez pozitívnak lenni
2021. aug. 26. 15:45
 12/14 anonim ***** válasza:
Pontosan így van
2021. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia! Talán érdemes lenne állami szektorban pályázni, a tapasztalatom szerint ott jobban visszajeleznek (igaz, a fizetés is kevesebb).

[link]

2021. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
gyári munkát keress
2021. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!