Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány évesen jöttél rá, hogy...

Hány évesen jöttél rá, hogy nem leszel híres, gazdag ember?

Figyelt kérdés
Nehéz volt elfogadni? Ettől függetlenül sikeresnek érzed magad az életben?
2021. szept. 5. 12:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

#5: Szerinted a sok celeb, influencer, meg a tehetségkutatókból előválogatóján kihullók mit gondolnak?


#9: 30 évesen? A gyakornokok, akiket interjúztatni szoktam, már nem tudnak szakmai célokat megfogalmazni, csak annyit, hogy "főnök akar lenni"...


Egyébként #10-nek igaza van.

2021. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Már az egyetem alatt, olyan 22-23 évesen, mikor próbáltam gyakornoki munkát találni, de sehova sem vettek fel. Most már a 2. diplomámat csinálom, de még mindig állást keresek, szóval nemhogy gazdag nem leszek, de még egy szobát sem tudok kivenni, hogy legalább ne a szüleim nyakán legyek.
2021. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
10-es, szerintem semmi baj a képességeimmel. Mondjuk az tény, hogy nem gázolok át másokon, és nem fekszem le senkivel a siker érdekében. Amennyiben ez képesség hiány, akkor úgy van!
2021. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
#13 teljesen irrelevans a boldogulasod szempontjabol, hogy sajat velemenyed szerint van-e baj a kepessegeiddel.
2021. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
#13: Az a jó a kapitalizmusban, hogy a piac magától beárazza az árut. Jelen esetben a munkaerőt.
2021. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Híres soha nem akartam lenni. Gazdag meg relatív... Nem célom yachtot venni, 150 milliós Rolls Royce-szal gurulni, meg bejutni a felső tízezerbe.

Vannak elvárásaim, vágyaim, annyira akarok "gazdag" lenni, hogy ezeket meg tudjam valósítani. Szép ház, egy menő autó, szép órák. De ezeket meg is fogom valósítani.


Egyébként meg nem minden a gazdagság meg a hírnév... Van a világon család is, egészség, meg ilyenek. Hány gazdag ember odaadná az összes vagyonát olyan dolgokért, ami lehet hogy neked megvan...

2021. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Az a jó a kapitalizmusban, hogy a piac magától beárazza az árut."


Azért nem zsákmányolja ki a népen még ennél is jobban a mocskos burzsoázia, mert vannak törvényeink és vannak szakszervezetek, amelyek megvédenek bennünket a telhetetlen munkáltatóktól.


Nem jól dolgozik az a láthatatlan kéz!

2021. szept. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Köszönjük ezt a roppant értelmes hozzászólást :D
2021. szept. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#17: Ellenben a lehetőséged meglenne, hogy ne zsákmányoljanak ki, hanem tegyél érte, hogy többet érj a munkáltatónak. De ugye könnyebb a burzsoáziára, meg a láthatatlan kézre fogni, és várni a csodát valami felsőbb hatalomtól, mint tenni érte, hogy jobban boldogulj
2021. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!