Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő után érdemes újra...

Mennyi idő után érdemes újra jelentkezni egy állásra?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásra a MÁV-hoz, ahova elég az általános iskolai végzettség. Azonban a jelentkezést követő pár napban jött az e-mail, hogy nem feleltem meg az állásra. Közben az álláshirdetés határidejét meghosszabították 1 hónappal, szeptember 30-ig.


Szerintetek érdemes-e jelentkezzek újra az állásra szeptember második felében, annak a reményében, hogy végre felvesznek a MÁV-hoz? Vajon fognak-e emlékezni a HR-nél a nevemre, ha újra próbálkozok?



2021. szept. 16. 07:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%

#8-#9: Ne játszd már itt az eszed! Nem vagy te is se bíró, sem igazságosztó, semmi...


Kérdező: Nyugodtan jelentkezz újra, ha megfelelsz az álláslehetőség elvárásainak. Hogy nem vetted fel a telefont az nem végzetes bűn. Legközelebb vedd fel vagy ha látod, hogy hívtak, hívd vissza őket minél előbb!

2021. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jelentkezz, semmit nem veszíthetsz.
2021. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ma jött az e-mail, hogy nem rám esett a választás.

Engem pedig csak egy privát szám hívott, amit vissza se tudtam hívni. Ezen kívül senki más nem hívott, pedig mindenkit visszahívok ha nem privát számról hívnak. Nem hinném hogy a MÁV HR-es privát számról hívosgálna..

Jelentkezés előtt pár perccel fel is hívtam a megadott elérhetőséget de fel se vették, vissza se hívtak.


Én próbálkozok a legközelebbi ilyen meghirdetett pozícióra is, max megint elutasítanak:)

2021. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
mi baj lehet, ha megint jelentkezel? Nekem volt már úgy inerjúm, hogy először vissza sem jeleztek, megint jelentkeztem 2-3 hónap után és behívtak
2021. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
A MÁV nem hív privát számról az biztos.
2021. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15 én is erre gondoltam, de legalább ha telefonon nem kerestek, küldtek egy e-mailt.

Sok helyről hónapokkal később se válaszolnak.:)

2021. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!