Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy közgazdász diplomával...

Egy közgazdász diplomával vagy egy jó szakmával (pl villanyszerelő, kőműves, hegesztő) lehetne jobban keresni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 16:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

20:

Sokáig morfondíroztam: egész egyetem alatt pl az asztalos vonzott a leginkább. Gondolkoztam az autószerelőn és később a kertészen meg a hegesztőn is (meg a méhészt meg is csináltam azóta), de végül a relatíve kisebb szerszámigény és nagy szakemberhiány miatt választottam most a villanyszerelőt. Kicsi koromban apukámmal sokat szereltünk otthon villanyt, amiket szerettem csinálni - aztán amikor tavaly megörököltem tőle egy egész szekrénnyi szerszámot, akkor tulajdonképpen eldőlt, hogy ezt fogom csinálni. Középsuliban is elektronikát tanultam, szóval ez amolyan hazatérés is egy kicsit nekem.

2021. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!