Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőnek tudnátok valami...

Pályakezdőnek tudnátok valami munkát ajánlani ami elég jól fizet?

Figyelt kérdés

Rögtön érettségi után felköltöztem pestre mivel ahol élek csak pár gyár van még pár bolt ahova protekcioval felvesznek embereket(nyilván nekem nincs).

Eddig dolgoztam hotelben, ami bejött de olyan drága már csak maga a szobát bérelni is hogy nem sokat tudok sporolni.

Most operátorként dolgozok egy gyárban viszont egy hónap után nem igazán érzem magam jól,nem tudok aludni csak napi 3-4 órát,az ekcémám is újra előjött és az a szürke aluminiumos por kikezdte az orrom és minden nap vérzik full random, így nem maradok ott pedig ez jól fizet...

1 évet dolgoztam kertészetben viszont nem vesznek fel itt ilyen munkába mert nincs kertész szakmám, pedig az lenne a legjobb ami kint van szabadban... persze félre értés ne essék nem büdös a munka, és a 160 ezer fizetés is elég lenne csak a tanfolyamok amikre menni akarok drágák és ennyiből nehezen tudnám kivitelezni.



2021. szept. 22. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
felejtős... fizikai munkát csak akkor fizetik meg ha beledet is kidolgozod.
2021. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézz olyan takarítós melót, ami kötetlenebb. 3 órás meló, egy óra alatt végzel, aztán go.

Tedd le a vagyonőrit. Nem a legjobb, de tudsz mellette tanulni.


Szar gyári, droid munkát hagyd meg másnak. Egészséged többet ér.

2021. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobble-t oldalt böngészd, egy műszakos melóra vadászva. Van egy pár, igaz raktári.
2021. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is ott néztem inkább csak arra lennék kíváncsi milyen munkák vannak még amire tudok pályázni
2021. szept. 23. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Irodai meló rengeteg van pesten. Szerintem van esély érettségivel
2021. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És milyen pályán vagy kezdő? Mihez értesz?
2021. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meki? Ott fizetnek annyit és nem kell semmi tapasztalat
2021. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!