Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kéne gondoljak az alábbi...

Mit kéne gondoljak az alábbi helyzetről?

Figyelt kérdés

Ha új vagy egy cégnél, eleve lassabban csinálod meg ugyanazt a feladatot, amit a többiek rövidebb idő alatt el tudnak végezni.

A munkafolyamat kiszámíthatatlan ritmusú.

4-5 óra munka után szerettem volna kivenni néhány perc szünetet (hogy átgondoljam hogy most mit is...), és megszóltak érte. Máskor igaz, hogy magamtól nem mentem el szünetre, de úgy látszik, ez az elvárás.

Ez azért van mert friss pipihús vagyok?



2021. szept. 26. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nincs óránként 5 /10 perc szünet, óránként min 5 perc nem képernyő előtti munkavégzést kell biztosítani
2021. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Csinálod ahogy tudod azt kész. Nálunk már évek óta van egy lassú kolléga.. kb 20%át hozza a többiek tempójának. Már többször lett szólva neki, hogy iparkodjon. Sz@rik bele.. és csak ellubickolt addig, hogy meglegyen a 3 év munkaviszonya, most már fel se mondhatnak neki csak úgy, mert akkor fizethet a cég. Tempója persze nemhogy gyorsabb nem lett, hanem lassult és a többieket is feltartja. Nem érdekli a vezetőséget.
2021. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Irodai melo nem is tudtam olyan, mint a gyartosor
2021. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!