Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi erről a helyzetről vélemény...

Mi erről a helyzetről véleményetek?

Figyelt kérdés

Mi a vélemányetek erről a helyzetről? Azonkívül hogy kilátástalan és őszinte?


[link]



Álláshirdetés


Azonnali belépéssel vagyonőröket felveszünk vagyonőri igazolvány és kamarai tagság szügséges.Bejelentve bérezés megeggyezés szerint,(referencia lekérés).Benzinkút őrzés,parkoló őrzés kutyával ha kel kutyát biztosítunk,szakmai tapasztalattal rendelkezőknek éjszakai-nappali szolgálatvezetői posztott biztosítunk,recepció betöltésére fiatal hölgyek jelentkezését várjuk,teherportást sok tapasztalattal és belső őrzésre.Vidékieknek szállást biztosítunk és utazás hozzájárulást. Jeletkezni a 06-30-676-1130-as tefonon.

Mindenkinek felhívom a figyelmét hogy ezen a helyen csak szenvedni fog 12óra folyamatos állás, rengeteg igérgetés, és ha valamit nem úgy csinálsz meg ahogy kell hiába nem hibáztál elég gyorsan elvesztheted az állásod!

Elég gyakran változnak az őrök. Egy kicsit több mint fél éve én is ott dolgoztam de kiléptem mer egyszerüen nem lehetet elviselni a cseszegetést, az operátorok részéről és a kis főnök részéről

szóval jól gondold meg mire vállalkozól!csak akkor ha nincs más lehetőséged!

Ja és negyed évente új szerződés!


Szerintetek?


2009. okt. 28. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
durva...
2009. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De valóban ez a valóság? Minden út így végződik?
2009. okt. 28. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!