Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltanátok-e, ha a párotok...

Váltanátok-e, ha a párotok helyzete is bizonytalan?

Figyelt kérdés

Párod csodás stabil munkahelye jelenleg ködös és azzal fenyeget hogy felére vagy harmadannyira csökken a fizu. Minden nap várom, hogy hátha mondanak már nekik valamit, hogy hogy lesz, de egyelőre semmi.

Albiban laktok.

En nemrég váltottam, de nem biztos, hogy szeretnék maradni.

Ha nagyon túlozni szeretnék, naponta eszembe jut, hogy ebből elég. De nem tehetem meg szerintem hogy most dobbantsak.

Szuper allashirdeteseket láttam a neten, de nem merek rá jelentkezni, amíg az ő helyzete is ilyen bizonytalan.



2021. szept. 28. 08:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Abból még nincs semmi ha jelentkezel egy állásra. Ha meg nem érzed magad jól a jelenlegi helyen, akkor jobb váltani.
2021. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Az függ attól is, hogy milyen szektorban dolgozol. Ha úgy alakulna, hogy próbaidő alatt felmondanak neked, mennyire nehéz lenne új állást találni?
2021. szept. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Semennyire. De válogatós vagyok
2021. szept. 28. 09:21
 4/21 A kérdező kommentje:
De ha jól tudom hamarosan kezdődik az uborkaszezon. Mintha év végén nehezebb lenne állást találni.
2021. szept. 28. 09:22
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez attól függ mennyi tartalék pénzetek van és milyen szintű fizetéseket kapsz.Ha van pár hónapra elegendő tartalék és 3-400ezer körüli fizetésed van akkor megpróbálnék mást,ha nem akkor inkább kivárnám
2021. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Egyik az, hogy ha semennyire nem lenne nehéz állást találnod, csak válogatós vagy, akkor ez nem igazi probléma. Oké, nem a legjobb a helyzeted, de ideiglenesen szar munkát is lehet csinálni ha nincs más, de az legalább biztos, nem?


Másik meg az, hogy ezek a helyzetek azok, amik ráébresztenek arra, hogy rohadtul fontos a megtakarítás. Nem rátok gondolok elsősorban, nem is tudom a helyzeteteket, de csomó ember keres 3-4-500 ezer forintot úgy, hogy az egészet fel is éli adott hónapban, mert úgyis jön a következő fizu. Na ha valaki félretesz 6-7 hónapra elég pénzt, akkor egy ilyen helyzet nem okoz nagy problémát.

2021. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem sajnos semmi tartalékunk nincs. Én is tudom hogy kellene és azon vagyok hogy legyen majd.
2021. szept. 28. 10:25
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy kevésbé vonzó munka jelenleg a számomra, nem akarok durván fogalmazni. Akár ezt is csinalhatom egy ideig....
2021. szept. 28. 10:27
 9/21 anonim ***** válasza:

"Mintha év végén nehezebb lenne állást találni."

Nem feltétlen. Én tavaly október végén kaptam új állást. Igaz, csak januárban kezdtem, de legalább volt időm elvarrni a szálakat a régi helyen.

2021. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
6-os mondja nagyon jól. 400-as fizum van. Hónapokig úgy csináltam, hogy a felét félreraktam. Most van 2 misi megtakarítás, ha meg is szűnik a munkahely akkor is fél évig simán kihúzom vagy tovább.
2021. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!