Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Big4-hoz hasonló cégekről...

Big4-hoz hasonló cégekről vélemény?

Figyelt kérdés

Vannak a big4-ok amik a pénzügyi tanácsadók, Deloitte, eY, KPMG, PwC. Lehet itt olvasni bőven illetve hallani dolgokról.

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy olyan cégekről, mint a CBRE, Cushman & Wakefield, JLL mennyire hasonlítanak a big4-ra? Ugyan úgy tanácsadók csak ingatlanfejlesztésben és mérnöki szolgáltatásban ahogyan olvastam de valakinek van a cégekről tapasztalata, hogy milyen? Úgy tudom a big4-k néha dolgoznak együtt a fenti három egyikével.



2021. okt. 2. 22:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Először is nagyon gratulálok, hogy sikerült ! :) A 9. válaszolóval meg ne foglalkozz, bírom az ilyen gyk-s válaszolókat, akik szerintem csak veszekedni járnak ide, bár nem tudom hogy van ennyi idejük erre, na de sebaj :D Megkérdezhetem, hogy milyen pozira sikerült felvételt nyerned végül?
2021. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Műszaki diplomám van, így kizárásos alapon a technicalos pozíciók jöhettek szóba. Üzemeltetés lesz és már minden le van papírozva, csak a jelenlegi munkahelyemen tengetem a felmondási időmet.
2021. okt. 30. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!