Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első munkahely mi legyen?

Első munkahely mi legyen?

Figyelt kérdés

Nemsokára munkába állok, 19 évesen első munkahelyem lesz.

Életem során rengeteget dolgoztam, nagyon sok ágazatban, de munkahelyen sosem,(25e Ft pénzem maradt,addig vállalkoztam, ingom van, kocsim nem is volt eddig ), így maradt a meló, hogy anyagilag rendbe jöjjek, szerintetek mi legyen? Lenne meló a közelben kicsi pénzért, vagy pedig duplája pénzért kicsit nehezebb munka, de 45km re (busz visz), de az a baj, hogy azt érzem, hogy nem fogok tudni megfelelni sehol sem. Mit tudtok javasolni? Mit tegyek?



2021. okt. 14. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én is ezt éreztem, de xard le
2021. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak minimálisan kell hozni az elvárt szintet ezekért az éhbérekért. Ne szakadja meg. Ahol meg kell szakadni, onnan lépni kell.


Tedd rendbe az önbizalmad. Amúgy a munkahelyre eszközként kell tekintened, nem célként!


Illetve, ha már betanított munka, inkább Németország.

2021. okt. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!