Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten, 25 éves férfiként,...

Budapesten, 25 éves férfiként, érettségivel milyen lehetőségeim vannak, ha alkalmazottként havi nettó 300.000 Ft-os fizetést szeretnék?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 09:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
59%

"Miért is ne lehetne akkor Budapesten nettó 300 ezret megkeresni?"


Normál havi 168 munkaórában csak akkor lehet, ha van hozzá nyelvtudás is, de mondjuk nincs nyelvvizsgája róla, vagy valami brutál fizikai munkát végez abban a 8 órában amit senki más nem vállalna esetleg az van, hogy jutalékos a munka az alapbéren felül.


Minden más esetben marad a 12 órázás 16 órázás, 3 műszakozás vagy a 24 órás váltott munkarend.



Egyszerűen nem dobálóznak a pénzzel, mert másnak sincs, épp a minap hallottam egy tv riportot amiben az egyik milliárdos több mint 120 milliárd bevétel mellett produkált évi kétmilliárd tiszta hasznot... Ezen bevétel aztán kérdéses, hogy mennyi hitelt / támogatást tartalmaz, adót tartalmaz de az arányok azért megdöbbentőek.

Szóval azért kell tekerni azt a biciklit, hogy felérjen valaki az emelkedőn...

2021. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
11%

Gyárban biztos nem lehetetlen, de a beled kifogják hajtani érte az tuti.


Inkább tanulj valamit még, egy érettségi az semmi, de manapság már a diploma is alig ér valamit, mert tengert lehet vele ereszteni szintén.


Én úgy tapasztaltam, kifogni egy jó munkahelyet legalább 80% szerencse.

2021. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
72%
Nyelvtudással be lehet kerülni SSC-kbe, 3-4 éve kétműszakos melóra simán megadták volna a nettó 300-at (végül nem oda vettek fel, de az más kérdés).
2021. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
80%

"Gyárban biztos nem lehetetlen, de a beled kifogják hajtani érte az tuti."


Gyárban dolgozok, nettó 400-at viszek havonta, de nem kell kidolgozni a belem. Akkor ez hogy van?

2021. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
34-es, és csak érettségid van? (se nyelv) Ha igen, akkor gratulálok, de te a szerencsés kivételek között vagy szerintem.
2021. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
72%

"Gyárban dolgozok, nettó 400-at viszek havonta, de nem kell kidolgozni a belem. Akkor ez hogy van?"



- alapanyaghiány van világszerte, majd ne csodálkozz, ha létszámstop lesz vagy leépítés ha ez így megy tovább. Vagy mondjuk 5 évig nem emelnek a pénzeden.

2021. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
75%
Minket nem érint az alapanyaghiány. :) Jövőre 20% béremelést kapunk az amúgy sem rossz bérünkre. Érettségim van csak igen + szakma de az nem releváns
2021. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Jogsik megszerzése (összes kategória), több lábon állás másodállásként vagy vállalkozóként.


Havi nettó 300 ból én egymagam vettem 3 millióért egy kisebb zártkertet hétvégi házzal 5 év alatt (40 nm), kocsival járok (18 éves toyota), és havi 100-at félrerakok.


Vannak tyukok is :D

Fejér megye.

2022. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Melyik eza gyár?
2022. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

"Én úgy tapasztaltam, kifogni egy jó munkahelyet legalább 80% szerencse."


Visszaigazolom.


Nekem is kb: a tizenhetedik után sikerült, és közben is arra is rájöttem, hogy az a legjobb ahol nincs kollégád, és csak EGY főnök van!

Na ott a maximumot tudod kihozni magadból, mert nem kell foglalkozni a többihez való igazodással, vagy tempójukhoz plusz lehetsz önmagad!

2022. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!