Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keressek munkahelyet?

Hol keressek munkahelyet?

Online a Profession és a Jooble oldalakon nézem már augusztus óta, már jelentkeztem is 30+ helyre, de eddig nem jártam szerencsével.

Rólam pár esetleg fontos információ. A régió Borsod/Szabolcs, egyetemen levelezőre járok, van felsőfokú angol nyelvvizsgám, nincs semmi szakmai tapasztalatom. Jogosítványom nincs, tehát bejárni is csak tömegközlekedéssel tudok, ami megint nem a legjobb a környéken, alig vannak buszjáratok még a közelibb városokba is, nemhogy még messzebb.

2021. okt. 20. 10:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Melyik varosban tanulsz levelezőn?

Egyrészt kérj tanácsot az egyetemen, másrészt angollal mehetnél recepcióra irodaházakba, hotelekbe stb.

2021. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nyíregyháza. Az egyik egyetemi csoporttársammal beszéltem múltkor és azt mondta, hogy ő sem nagyon talál itt munkát, ezért is gondolkodik azon, hogy Debrecenbe költözzön. A költözésre gondoltam én is, csak ahhoz ugye pénz kell.

A recepció nem rossz ötlet, de már jelentkeztem ilyen helyre és nem kaptam visszajelzést, valamint további problémák vannak, mert hiába tudok viszonylag jól angolul, a kommunikáció nem az erősségem még magyarul sem, valamint egy recepcióra inkább életvidám embereket várnak, nem hozzám hasonlókat.

Már lassan egy hónapja gondolkodom ezen a közeli vasöntödén, ahová mindenkit felvesznek, de a szüleim ellenzik.

2021. okt. 20. 10:37
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
De milyen szakra jarsz?
2021. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Anglisztika, és tudom, rájöttem hogy értelmetlen volt ide jelentkezni, akkor még egyáltalán nem gondoltam bele. Ott is mindenkinek van már munkahelye rajtam kívül, még annak is akinek szeptemberben nem volt.
2021. okt. 20. 10:49
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Onlyfans-en
2021. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát ha nő lennék és jól néznek ki az is egy megoldás lenne, de így nem.
2021. okt. 20. 10:55
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

Jogosítvány hiánya sajnos elég probléma.

Rengeteg olyan munkakör van amihez maga a melóhoz is kell.

2021. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

A jogosítványt megcsinálnám, de egy, pénz kell hozzá, ami nekem nincs, kettő, egy jogosítvány önmagában nem elég, valami jármű is jól jönne.

A szüleim és a nagyszüleim állandóan azt mondják, hogy ne csüggedjek el, majd lesz jobb, csak nem értem mikor, miért és hogyan. Vagy gondolom csak unják, hogy állandóan panaszkodok és nem akarják hallgatni.

2021. okt. 20. 11:12
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is nyíregyházi vagyok és hát... Kösd fel a gatyád. Ahova 100%, hogy felvesznek jelenleg, az a Burger King, és kb annyi. Mindenütt máshol túljelentkezés van. Ha valahol van valahol esetleg ismerősöd, akkor érdemes őt megkérdezni, hogy nem tud-e maga mellé beintézni.

Fizuban nettó 140-160ezerrel kalkulálj.

2021. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Anglisztikával sajnos max SSC-be tudsz elhelyezkedni, bár az angol ebben az esetben nem szerencsés nyelv, mivel az indiaiak gombokért csinálják ugyanezt.

Viszont SSC-ben még akár home office-os helyet is találhatsz.

2021. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3