Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Inteoveltált pályakezdő...

Inteoveltált pályakezdő gépészmérnökként, milyen területen érdemes el helyezkednem?

Figyelt kérdés

Jövőre végzek az egyetemmel és introveltált alkat vagyok.

Milyen munkakör?

Állami, multi, vagy kis cég?



2021. okt. 25. 16:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az EV sajnos nem ilyen egyszerű. Ahhoz kellene kapcsolati kör és referencia munka.


Gondolom nem úgy működik a dolog, hogy bekopogok egy céghez, hogy itt vagyok adjatok munkát egyéni vállalkozó vagyok.😅

2021. okt. 25. 19:53
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
De ilyen mérnöki szakokra nem alapból introvertáltak mennek? Vagy legalábbis nagy számban azok ott szerintem, úgyhogy nem nagyon lógnál ki a csapatból.
2021. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha iszol akkor föloldódsz?
2022. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Társaságban szoktam inni néha nem munkahelyen😀
2022. máj. 8. 12:00
 15/21 anonim ***** válasza:
Menj el egy gépgyártóhoz tervezőnek, ott egész nap csak ülsz a tervezőprogram előtt, a kutya nem szól hozzád. Talán 1-2 közvetlen kolléga és a főnök.
2022. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem próbálsz meg inkább változtatni ezen?Tudod, hogy mi a hiba, vagy, hogy mi nem megy. Egy szakemberrel simán tudnál változtatni ezen.
2022. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
#16 Hiba? Milyen hiba? Az egyén alap személyisége hiba lenne? Járjon pszichológushoz valaki csak azért mert introvertált? Ne viccelj...
2022. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiba az introvertáltság. Személy szerint közgazdaságon végeztem, introvertált vagyok, de ha a helyzet megköveteli (vagy úgyérzem, hogy kell) akkor gond nélkül elmondok bárkinek bármit akár még több ember előtt is képes vagyok kiállni és beszélni. Viszont jobban szeretem ha egyedül dolgozom és utálok feleslegesen fecserészni. Ebből adódóan én a számok, adatok elemzésénél találtam meg a helyem.


Szóval kérdezőnk nek is ezt tudom tanácsolni (ahogy azt más leírták előttem is), valamilyen tervezői vagy számolási területen helyezkednék el, ahol relatív nagy % ban magadra vagy utalva.

2022. máj. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiba az introveltság viszont egy olyan dolog amin lehet fejleszteni. Legtöbb ember aki introvertáltnak tartja magát, csak fél a kommunikációtól és a konfliktusoktól.
2022. máj. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tervezés
2022. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!