Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországban van lehetőség...

Németországban van lehetőség nyelvtudás nélkül buszon ellenőrként dolgozni?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm október 21-én kiutazott Németországba, azt mondta, hogy buszon lesz jegyellenőr. A bibi itt az,hogy ő nem tud németül és szerintem egy ellenőrnek kell tudni. De javítsatok ki ha nem. Illetve az is gyanús, hogy láttam egy bejegyzést facebookon, amelyben Frankfurtba kerestek csomagolókat és október 21 az indulás (szervezett kiutazás). Elhelyezés 2 fős lakásokban. Az ismerősöm is 2 fős lakásban van, bár ő azt mondta, hogy a cseh határtól nem messze. (konkrét települést nem mondott). Igaz lehet amit ő mond vagy hazudik és nem jegyellenőr?

2021. okt. 29. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Szerintem hazudik
Szerintem igazat mond
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nyelvtudás nélkül csak nagyon alja munkát fog kapni. Ahol emberekkel dolgozik, ott fel se veszik. Németországban élünk. Láttam, hogy még a kukásautóra is B1 a minimum nyelvtudás, pedig a kukákkal nem csevegsz.
2021. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hazudik. Vagy egy alja gyárban válogat vagy WC-ket takarít.
2021. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem. Ebben a bejegyzésben is az volt, hogy nyelvtudás nélkül, szalagmunka. Szerintem ez sokmindent elárul :) Valszeg szalagmunkás, ami nem baj, csak nem értem miért kell hazudni...
2021. okt. 29. 12:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szégyelli, hogy gyári szalagmunkát végez jegyellenőr helyett.
2021. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Valószínű igen
2021. okt. 29. 12:58
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nyelvtudás nélkül lehetetlen...
2021. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem gyarban dolgozik, ahol vannam magyarok
2021. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem biztos. Ha úgy néz ki, mint pl. Bob Sapp, akkor amint megjelenik mindenki átnyújtja neki a bérletet, akinek nincs az pedig kiugrik az ablakon és hazáig menekül futva. Meg se kell szólalnia :-D
2021. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%

Az is lehet, hogy simán becsapták!


Szoktak ilyen "munkákra" elkérni előleget az útra meg a szállásra, aztán félúton kirakják őket az autópálya mellett valami benzinkúton...

2021. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem csapták be, kinnt van németben, csak annyi, hogy nem jegyellenőr, hanem gyári munkás.
2021. okt. 30. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!