Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországban van lehetőség...

Németországban van lehetőség nyelvtudás nélkül buszon ellenőrként dolgozni?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm október 21-én kiutazott Németországba, azt mondta, hogy buszon lesz jegyellenőr. A bibi itt az,hogy ő nem tud németül és szerintem egy ellenőrnek kell tudni. De javítsatok ki ha nem. Illetve az is gyanús, hogy láttam egy bejegyzést facebookon, amelyben Frankfurtba kerestek csomagolókat és október 21 az indulás (szervezett kiutazás). Elhelyezés 2 fős lakásokban. Az ismerősöm is 2 fős lakásban van, bár ő azt mondta, hogy a cseh határtól nem messze. (konkrét települést nem mondott). Igaz lehet amit ő mond vagy hazudik és nem jegyellenőr?

2021. okt. 29. 12:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%
Lehet jegyeket gyárt a gyár, és ő vizsgálja be őket, és minden nap busszal megy oda. :D
2021. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!