Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tehát ezek szerint le kell...

Tehát ezek szerint le kell mondanom arról, hogy önerőből gazdag legyek csak mert nő vagyok?

Figyelt kérdés

Jól látom-e, hogy le kell mondanom az álmomról, hogy anyagilag önerőből már fiatalon stabil lábakon álljak, csak mert nő vagyok?!


Várok normális válaszokat, illetve esetlegesen tapasztalatokat olyan nőktől, akiknek önerőből sikerült, vagy pontosan ezért, nem sikerült valami.


Köszönöm előre is!

Kérek normális válaszokat, köszi előre is!



2021. nov. 17. 16:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
23%

Kedves huszas, és hogyan is?

Egy kisgyerek időigényes, eleve 3 évet otthon kell(ene) lenni vele, és utána se lehet megfelelően nevelni ha az ember napi 12 órákat dolgozik,hazaviszi a munkáját és még hétvégén is dolgozik.

Bizonytalan, céltalan, szorongó, befolyásolható gyerekek lesznek az ilyen nők gyerekeiből. Egyre gyengébbek a generációk.

2022. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%

1: a karrier nem azt jelenti, hogy az ember 12 órát dolgozik. Akkor nem karrierje van, hanem rabszolgahajcsára.


Másrészt nem, nem kell három évig otthon ülni. Az enyém két évesen ment bölcsibe, és imádja. Előtte itthon dolgoztam mellette, a férjem is, felváltva kiválóan megoldottuk.

IT szolgáltatásvezető vagyok amúgy.

2022. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
18%
Szomorú, hogy nem birtál ki 3 évet a saját gyerekeddel mert a gépen pötyögni fontosabb. Ha a férjednek is hasonló munkája van gondolom nem voltatok rászorulva a fizetésedre.
2022. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
83%

Azért mert te nem tudsz munka mellett felnevelni egy gyereket, más még meg tudja oldani.

Légy nyugodt, annak a gyereknek jobb sorsa lesz egy tudatos szülővel mint veled lenne.

2022. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Mitől lenne jobb sorsa, attól hogy nincs vele törődve úgy mint az én gyerekemmel? Akinek nagy áldozat 3 év otthon az ne szüljön!
2022. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem áldozat lett volna 3 évig itthon maradnom, mégis szültem. Bocs, engem nem teljesít ki az egész napos gügyörészés és a formabedobózás, de persze kinek hol van a mentális ingerküszöbe. A gyerekem garantálom neked, hogy így is sokkal jobban járt, mint pl az ismerősömnél, ahol anyuka ugyan már lassan 9 éve van otthon, de egy idegbeteg hárpia aki bevallottan gyűlöli a gyerekeit (az elsőt is utálta már, hogy akkor minek csinált még kettőt mellé, azt ne kérdezd). Tudod, boldog, kiegyensúlyozott anyuka tud csak ugyanilyen gyereket nevelni.
2022. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom. Semmilyen pszichológiai kutatás nem támasztja alá, hogy a gyereknek jó, ha anyuka három évig kettesben van vele. Épp ellenkezőleg, egy bizonyos kor után a szovializáció érdekében kulcsfontosságú a kortárs közösség. Én meg ha megrohadok se tudok tíz kétéves lenni.


Igen, visszamentem, karrierem is van és boldog gyerekeim is.

2022. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!