Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkáltató nem kellene...

A munkáltató nem kellene állja az utazási költségeket, amikor a céges ügyeket intézem?

Figyelt kérdés

Napi 15-30 kilómétert jövök-megyek a városban és ez gyakran nem megoldható busszal, és olyankor kénytelen vagyok taxit, vagy éppen a férjem hívni ha épp szabad. Csak egy minimimális részét fizetik, a többit saját zsebből fizetem, mert azt mondják, hogy járjak céges autóval. Csakhogy nem szeretek vezetni és az az igazság, hogy elég béna is vagyok. A férjem nem mindig tud elvinni és már morog is miatta, hogy mindig őt rángatom, a taxi pedig nagyon drága.

Az utóbbi 2hónapban 76ezer forintot költöttem taxira és ebből csak 18ezret állt a cég, ami azt jelenti, hogy havi 29ezret költöttem a céges ügyintézésre a saját zsebemből + amit a férjem fuvarozott.



2021. dec. 8. 22:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
vegyél biciklit.
2021. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
A cég állná a költségeket, ha a céges kocsival járnál...
2021. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendelkezesre all ceges auto de csak azert koltesz 70-80 ezreket taxira mert 'nem szeretsz vezetni', en a fonokod helyeben azt a 18 ezret se adtam volna oda es amugy a ferjed is egy birka, hogy ugrik a te s*ggedet cipelgetni ide-oda.


Nem az ovodaban vagyunk, felnott ember vagy.

2021. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%

Te hibád...

Ott a ceges autó - ezzel a ceg mindent megadott neked.

Nem veszed igénybe, akkor saját költséged....

2021. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂😂


A segged ne nyalják ki? Ott a lehetőség rá, hogy fizessék, az a te döntésed, ha nem élsz vele.

2021. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Bakker ott van a céges autó mi kell neked még?Az hogy te béna vagy vezetni egyéni szocprobléma,lehet mondani kellett volna hogy igazából nem tudsz vezetni és nem bízzák ezt rád.

Nem fogják állni a méregdrága taxidat mert őfelségednek nem felel meg a céges autó,tanulj meg vezetni vagy fizesd saját költségen,azt nem lehet elvárni a cégtől hogy az éppen kitalált hülyeségedet pénzelje

2021. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott a ceges auto de te nem hasznalod akkor johos a cegtol h nem fizeti ha te barmi mas kozlekedesi modszerrel mesz. A ferjed eleg nagy pancser ha tenyleg bele megy ebbe az agymenesedbe. Arra nem gondoltal h mas munkat keress?
2021. dec. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

A cég részéről mindent megtett azért, hogy fedezze az utazási költségeid. Te ezt elutasítottad, így abszolút nem jogos a sérelmed, hogy zsebből kell fizetned, sőt örülhetsz, hogy minimálisan belefizetnek.

Én a helyedben keresnék egy oktatót, vennék pár órát és elfogadnám a céges autó ajánlatot. Persze kényelmesebb taxival, de akkor meg ne zavarjon az anyagi vonzata se.

2021. dec. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy vettek fel, hogy van jogsid. Tanulj meg vezetni és járj a céges kocsival. Fasza is munkaidőben elbuszozgatni, meg taxizni egy vagyonért. A céges kocsi azért van, hogy használd. Inkább járj hétvégente egy oktatóhoz, aki kicsit felfrissíti a tudásod. Szóvá se tenném a helyedben a cég felé a problémádat, mert 1) van kocsi, amit őt tankolnak szervizelnek, tehát nincs vele költséged 2) ha nem mész el a kijelölt helyekre nem végzed el a kötelességed, ami miatt ki is rúghatnak, 3) ha cseszel vezetni és taxival kell vinni a popód, akkor viseld a költségeit.
2021. dec. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Felajánlotta hogy céges kacsival allja a költséget. Sajnálom, de ez normális, hogy ezzel segitett.
2021. dec. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!