Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy benzinkutas tényleg...

Egy benzinkutas tényleg megkereshet 300-400 ezret nettóba?

Figyelt kérdés

Haverom benzinkúton dolgozik Szegeden és mindig mondogatja, hogy havi 300 de van hogy 400 ezret haza visz és csak néha van túlóra.


Mondtam, hogy mutassa meg a banki átutalást mert nem akarom elhinni , hogy ennyit keres, de azt nem akarja meg állítása szerint sok nem is oda megy hanem a borravalóból amit adnak neki tankolás miatt.


Tényleg reális lehet, hogy ennyit eltesz havonta vagy csak hencegni próbál? Nekem diplomával van irodai állásom de nem keresek ennyit , lehet ezzel akar hergelni?


2021. dec. 17. 18:53
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Pénzügy és számvitel nem piacképes? Nem büfédiploma szerintem.


Budapestről volt bruttó 650 ezres ajánlat is, de nem akarok emiatt felköltözni Budapestre meg albérletbe, itt ennyi fizetés közeljövőben nem reális, de jövőre ígértek emelést és mivel itt Szegeden van lakásom így kijövök ennyiből is és itt van a családom és barátaim is.

2021. dec. 17. 20:03
 12/32 anonim ***** válasza:
37%

11.-re.


Akkor itt engedd el ezt, és ne görcsölj tovább!

2021. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nehéz elengedne mert eddig azt hittem viccel, de ha tényleg többet keres azzal, hogy ott ácsorog és néha tankol, meg néha beül kasszába akkor tényleg rosszul érzem magam.


Tudom én irodába ülök , ő meg kint van hidegbe sokszor ilyenkor télen, de akkor is egy 0 tudást igénylő állást tölt be, én meg komoly és felelősségteljes munkát nyújtok.

2021. dec. 17. 20:15
 14/32 anonim ***** válasza:

#5

Nem kell a példához feltétlen LPG, elég egy jobb környék ahol sokan megkérik a kutast, hogy tankoljon. Aki megkéri a kutast az utána szinte mindig ad valmaennyi jattot.

Megint más az olyan környék, ahol a vásárlók 90%-a a "kétezeré' tőcsed tele mester". Ott nem lesz jatt...

2021. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy a pénzügy és számvitel nem piacképes. Azt mondtam, hogy a te tudásod nem az. Nyílván ha az lenne akkor rendesen meg is fizetnének.

De nyilván az is sokat dob rajta, hogy mucsaröcsögén dolgozol.

2021. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ha budapesten nem fogadtad azt a fizut el, akkor sose fog 1 millio 1.2, es utana 1.5 ot se keresni... A lehetosegeket meg kell ragadni... Ezert szar most a fizud
2021. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
24%
Azért fura azt látni, hogy egy elvileg diplomás közgazdásznak kell magyarázni a kereslet és a kínálat törvényszerűségeit... Igen, éjszaka, 12 órában a hóban/fagyban/szarban állással meg lehet keresni ennyit, mert nyilván nem sok embert találnak rá. Közgazdászból pedig Dunát lehet rekeszteni, és egy alapdiplomától már senki nem csinálja össze magát a gyönyörtől, mert évente 1000 ilyen végez országszerte. Szegeden pedig nincs kimondottan sok lehetősége egy közgazdásznak.
2021. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

#15


Szeged az mucsaröcsöge?

2021. dec. 17. 21:00
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
[link] Lépj be kérdező!
2021. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
6%

#18

Abszolút.

Ha nem így lenne akkor nem a töredékéért dolgoznál mint ugyan az a munka Budapesten. Továbba azt is kétlem, hogy olyan túlzottan sok munkalehetőség is lenne. Minden 100-200. budapesti álláshirdetésre jut egy szegedi is.

2021. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!