Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy benzinkutas tényleg...

Egy benzinkutas tényleg megkereshet 300-400 ezret nettóba?

Figyelt kérdés

Haverom benzinkúton dolgozik Szegeden és mindig mondogatja, hogy havi 300 de van hogy 400 ezret haza visz és csak néha van túlóra.


Mondtam, hogy mutassa meg a banki átutalást mert nem akarom elhinni , hogy ennyit keres, de azt nem akarja meg állítása szerint sok nem is oda megy hanem a borravalóból amit adnak neki tankolás miatt.


Tényleg reális lehet, hogy ennyit eltesz havonta vagy csak hencegni próbál? Nekem diplomával van irodai állásom de nem keresek ennyit , lehet ezzel akar hergelni?


2021. dec. 17. 18:53
1 2 3 4
 31/32 Sanker ***** válasza:
60%

A kutas fizetés helytől és cégtől is függ. A határhoz közel vagy a fővárosban, meg a frekventált helyeken azért jól lehet keresni. Cégtől függ mennyi az alapbér, direkt úgy van kialakítva, hogy fizetés fele vagy 1/3-a a borravalóból jön össze. Minél kevesebb az alapbér, annál jobban tepernek a borravalóért, érthető okból. Városon, sőt még cégen belül is előfordulnak különbségek.

A diplomások az irodában ugyanannyit keresnek télen, mint nyáron is. A kutasnak télen megcsappan a borravaló.

2021. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Ha ennyit kerestem volna nem hagyom ott őket a francba. Kb 1000ft/óra volt a bérem, úgy vittem haza 250ezreket, hogy 250 órákat is dolgoztam. Sokszor egymás után, több napig 16 óráztam akkora emberhiány volt nálunk. Nyilván volt jatt is, kb 2000ft/műszak, de azzal nem számoltam sose mert az vagy van vagy nincs.
2022. febr. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!