Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionosnak tényleg nehéz az...

Kamionosnak tényleg nehéz az dolga?

Figyelt kérdés

Na,szóval:

Még fiatal,jogsi nélküli srác vagyok,és kamionozás nagyon érdekel.

És mivel nem nagyon,vagy kicsit olvastam utánna,de már kb azt olvastam:

Hogy le terhelő mint lelkileg,mert mivel sok hülye van az úton,és még nem elég mingránsok,és tele büntetnek,rendőrök mindig csúnyán néznek és kb abba bele kötnek hogy milyen az ember feje..

Másik érvek:

Hogy van egy időszakasz: mondjuk tegyük fel,1 heted van pl:Budapestről Fiume(Horvát tengerpartra) vinned,és csak van kis időd,abban kell wc-re menni,kajálni-inni,vagyis magyarán mondva ha kellene mondjuk wc-re menni,nem álhatol le egy pihenőhelyre..

Vagy az ist hallotam,hogy ha megtámadnak,és tegyük fel raktárban (vagyis amit viszel,utánfutó),és tele van mingránsokkal,nem veheted elő az baltát,és nem kergeted el..



#rendőr #Szakma, fizetés,pénz,kamion,jogosítványt,fiatal,verekedés,balta,balhé,mingráns
2022. jan. 1. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem csak az OLGA!
2022. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

Az utakon valóban sok a hülye, de mivel kamionnal te vagy a leglassabb közlekedő az egész forgalomban, ez annyira nem jön elő mint személyautóval. A kamionvezetés legalább 80%-a az autópálya külső sávjában tempomattal unatkozás.

A rendőrök csak akkor büntetnek ha valamit nem szabályosab csinálsz. Minden szabály nyilvános, így megismerhető számodra is. Csak rajtad múlik hogy betartod-e.

2022. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%

A szabály jó dolog, ameddig nem találkozol egy menstruáló rendőrrel.


Vagy, mikor éjszaka lopni akarnak és szétvágják a ponyvád, neked meg esélyed nincs 5 emberrel szemben.


Vagy amikor nem tudsz megállni a kijelölt kamionos parkolóhelyen, mert telített, közben a vezetési időd meg lejárt.


Alja munka a kamionozás.

2022. jan. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
33%

szerintem meg csak itt halott a kamionozás, európában, a sok nyomkövetés, just-in-time fuvarok, a zsúfoltság az utakon... De ha megnézed a Kazakh videóját lacikának láthatod hogy keletebbre teljesen más az élet, teljesen nyugodt, nincs ilyen tömegnyomor, oké a határokon van hogy napokig állni kell, de akkor sem idegesek ott, elmennek boltba, kajálni, nézelődni...


És akkor azok az országok ahol nincs átjáróház, pl Izland, ott is vannak kamionosok, ott tuti nincs hajtás, se banditák az úton, se migránsok se semmi. Ez olyan mint magyarnak lenni, annyira benne vagy ebben a szar helyzetben, hogy elfelejted, hogy egy kicsivel arrébb egész más élet van, és nem kell 10 évig gürizned hogy egy xaros autót megvehess a szalonból :D

Ki kell lépni a komfort zónából

2022. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!