Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bevállalnád így ezt a munkát?

Bevállalnád így ezt a munkát?

Figyelt kérdés

Lányom született nem olyan régen.5hónapos lesz hamarosan.

Mielött született diák voltam,nem dolgoztam.Azonban beadtam sok helyre az önéletrajzom. Igy ma hívtak hogy megkapták az önéletrajzomat. S behivtak tájékoztatóra. Holnap 6órakor lenne este. Babám csak szopizik.Talán kibirná azt a másfél órát alatta.

Még nem tudom milyen munka lenne...


2010. szept. 8. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Én biztos nem mennék el úgy, ha nem is tudom, milyen melóról van szó tulajdonképpen. Ha nagyon ködösítenek, és nem tájékoztatnak a melóról pontosan, az tuti, hogy valamilyen értékesítési munka. Odacsődítenek egy csomó embert (szó sincs még felvételről), és tartanak egy ingyenreklámot a cégről.

Nem mondom, hogy ez tuti olyan, de lehet.

2010. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te tudod mennyire jönne jól a meló, meg a pénz. Szerintem 1,5óra az idődből nem olyan sok, ha van kire bízni a picit. Egy próbát szerintem megér:) Sok sikert!
2010. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pénz jól jönne.. Kinek nem jön jól a mai világban a pénz...

Itthon hagyni egyedül a párommal nem merem,ott meg azért mégse szopiztatnám meg..

npk zrt. a cég neve. Senki se támogatja hogy elmenjek.. se a párom,se anyum,se mamám.. Majd este megbeszéljük.,.

Jól jönne.. Mondjuk azt mondta h van részmunakidős is meg állandó is.Háttérben hallottam hogy más is telefonált.

2010. szept. 8. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:
ne menj, nem a baba miatt, hanem mert egy nagy átb@szás...mlm "munka"...ha valós munka lenne, akkor kaptál volna tájékoztatót telefonon és utána állásinterjúra hívnának, nem tájékoztatóra
2010. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen ez csak értékesítő munka ..piramis rendszerű hülyeség. engemis hívtak így az ovb-sek.
2010. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd ha hivnak h miért nem mentem rákérdezek hogy milyen jellegű munka lenne. S hogy ha aktuális akkor megyek 1 év mulva:D:D
2010. szept. 8. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Az mlm és a piramis közt nagy különbség van!

Egyébként én elmennék, sose tudhatod:)

Max. vesztettél másfél órát. A családod a későbbiekben sem támogatja hogy elmenj dolgozni, vagy csak most?:S

Én mindenesetre drukkolok;)

2010. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na voltál végül? Amúgy szerintem mpk lesz az, pénzügyi tanácsadó, vállalkozóként házalhatsz vele. Ha jó a beszélőkéd, akkor még érdemes is lehet megpróbálni, mert ha jól tudom, majd gyes mellett vállalkozóként nem kell járulékokat fizetned, csak a tényleges haszonból adóznod, szóval kvázi kockázatmentesen próbálhatod ki magad ezen a téren.
2010. szept. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak most nem támogatják hogy elmenjek. Picur nagyon pici,s félnek hogy elmenne a tejem ha esetleg elmennék dolgozni. A fodsdrász csajnak akihez járok az is visszament dolgozni 4órában s elment a teje.


2évig küldtem mindenfelé az önéletrajzokat,akkor sehonnan nem hívtak vissza most hogy megszületett babóca igy meg hívnak.


Sajnos a beszélőkém az nem az igazi.Egyszer hívtak hogy menjek dolgozni. Elmentem a tájékoztatóra,s mondták fizessek be 30ezret az oktatásra...S még uj ruhatárat is kellett volna szereznem mert asszem biztosításokat kellett volna kötnöm.(Nem az én világom..)

2010. szept. 9. 09:46
 10/10 A kérdező kommentje:

Inkább itthon vagyok babócával,fontosabb most ő nekem:) Sajnos a családból nem tud rá vigyázni ha esetleg dolgoznék.. A 2 nagyi dolgozik napi 8órában,a dédik... szeretik,imádják meg minden,de ők is elfoglaltak.

(telek meg hasonlók.)

2010. szept. 9. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!