Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kezelnétek azt a szitut...

Hogy kezelnétek azt a szitut ha megtudnátok hogy egy totál pályakezdő, null kilométeres valaki totál azonos munkakörben és végzettséggel pont ugyanannyit kap mint aki 10+ éve a cégnél van?

Figyelt kérdés

Az illető még soha nem dolgozott, ki tudja meddig marad, lehet 1 hónap és itt se lesz. Nagy a fluktuáció. Gyak tapasztalata nulla.

És mégis, forintra ugyanannyit kap, mint aki 10+ éve itt van.


Ezt hogy lehet lekezelni?


2022. jan. 17. 07:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy nem kezelem, mert nem is tudok róla. Nálunk nem divat a fizunkat egymás orrára kötni.
2022. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

"Nálunk nem divat a fizunkat egymás orrára kötni."


Nálunk se "divat", csak én kezelem a bérstatot (is) így mindent látok.

2022. jan. 17. 09:19
 23/40 anonim ***** válasza:
77%
Tehát te vagy az, aki 10 éve pletykál és bomlasztja a közösséget ezzel és csodálkozik, hogy a pályakezdő többet kap, mint ő?
2022. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

"hogy a pályakezdő többet kap, mint ő?"


Akkor a kérdést se értetted... nem kap többet. Tán olvasd el a kérdést.


Ja és ami rám elmondható az elmondható a cég összes(azonos munkakörű ) dolgozójára.

Mielőtt kitalálnád hogy én (de csak én, naná..) bomlasztom a közösséget stb... na és a többieknek mi a vétkük? mert amit én elmondtam , azt ők is elmondhatják magukról.

2022. jan. 17. 09:29
 25/40 anonim ***** válasza:
40%
Vagy mi most a probléma? Nem értem. 10+ év tapasztalattal tudhatnád, hogy nem ennyire egyszerű a dolog és milyen befolyásoló értékek lehetnek. Akár végzettség, kapcsolatok, stb, stb.
2022. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
5%

"Akár végzettség, kapcsolatok, stb, stb."


Hosszú nyelv, kerek száj, széttett lábak. ismerjük.

2022. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, munkakörtől is függ. Szerintem elég kevés olyan munka van, ahol valaki 5 év tapasztalattal minőségibb, gyorsabb munkát tud végezni, mint fél év tapasztalattal.
2022. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
47%

Hát nézd, ugyanez másik szempontból is elmondható. Például az én szakmámban néhány éve bevezették azt a modellt, hogy a munkavállaló jobb fizuért és munkabesorolási kategóriáért publikáljon, járjon továbbképzésekre, stb.


Full logikus amúgy, hogy 40 év munkaviszony alatt képezze valami magát, ez be is látható. Mégis vannak azok a feudális bunkók, akik egy szakkönyvet nem vettek 30 éve a kezükbe, lövésük sincs az aktualitásokról, szakmailag a múlt században élnek, mégis ők vannak felháborodva.

2022. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy valaki 10 éve dolgozik x helyen, még egyáltalán nem biztos, hogy jobban dolgozik, mint az újonnan jött.
2022. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
64%
*valaki
2022. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!