Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2022-ben dolgozik még valaki...

2022-ben dolgozik még valaki 170.000 ft nettó fizetésért? Ennyit ajánlottak egy gyárban napi 10 órás munkájért, mint csomagoló munkatárs.

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 13:54
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
83%
8 Épp ez az.Ha egy kezdő tanár ennyit keres, egy 8 általánost igénylő munkáért minek fizetnének jobban?
2022. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
#11: Helyesebben ha egy 8 általánost igénylő munkáért ennyit fizetnek, akkor egy kezdő tanár miért nem keres legalább kétszer ennyit?
2022. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
22%
Aki hü.lye az igen
2022. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
49%

nagyon nehéz pótolni az értelmes embereket, és attól, hogy az illetőnek 8 általánosa van még nagy a szórás

a csomagoló az a melós, aki utoljára látja a terméket, mielőtt a vevőhöz megy, tehát annyira nem semleges a dolog


nettó 220-250 ezret oda kell érte adni

nincsenek magas igények, csak azt szeretném, hogy hajlandó legyen azt a munkát hosszútávon csinálni az adott összegért


170 meg 220 között pont annyi a különbség, mint amennyibe a toborzás kerül, ha félévente elmegy az ember

2022. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
81%
Vidéki kis városban talán reális(sajnos)
2022. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos vannak emberek, akik ELMÉLETBEN erre a munkára alkalmasak (gyakorlatban semmire), és épkézláb ember meg nem jelentkezik, tehát felesleges lenne 250 ezret ajánlani, mikor 170-ért is ugyanazt a munkaerőt kapod.

Pl. van egy rokonom, 22 éves kiscsaj, középiskola után elment bárba dolgozni, de alkalmatlan volt (fél órán belül leitta magát), kirúgták, nem csinált semmit, majd mikor a szülei elküldték dolgozni, elkezdett cirkuszolni, hogy inkább öngyilkos lesz! Fel is vágta az ereit... azóta eltelt 2 év, kezdetben a szülei adtak neki pénzt, majd összejött egy sráccal, és most az ad neki pénzt (a kiscsaj nem csinál semmit, amúgy a kezét nem tudja rendesen használni, mert rosszul forrt össze az ín). Na most egy ilyen életképtelennek mindegy hogy 170-ez vagy 500 ezret ajánlasz, nem fogja érdekelni...

2022. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
86%

nem ugyanazt a munkaerőt kapod

vannak alkoholisták link alakok kamu betegszabadságosok

de azért valaki mégiscsak termel

őket akarjuk megtartani, és 170ért bizony le fog lépni oda ahol 180-at meg 190-et keres

én meg kezdhetem újra az alkeszokkal link alakokkal meg pályaelhagyó cukrászokkal az interjúkat

a vállalat abból él, amit termel, és nem azért kapja a pénzt, hogy valaki valahogy akárhogy dolgozzon ahogy éppen kedve tartja


arról nem is beszélve, hogy nettó 200 alatt nem lehet úgy élni, hogy az ember ne csavarodjon be

2022. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
68%

"nem ugyanazt a munkaerőt kapod" - De sajnos ugyanazt. Én titkárnőt kerestem, kb. 90-en jelentkeztek 2 nap alatt. Aki 150-et kért, ugyan olyan alkalmatlan volt, mint aki 270-et kért. Most őszintén, ha valaki eltartja, nem mindegy hogy 170-ért vagy 270-ért nem megy el dolgozni?

"de azért valaki mégiscsak termel" - Ne legyél benne olyan biztos :( A netet 3 hónapja próbálom beköttetni a nyaralómba, a szerződést elírta az ügyintéző (nem a lakcímemre küldték a levelet), bementem, kijavítottuk, majd hoztak egy parabola antennát, mikor vezetékest kértem (el volt írva a szerződés)! Újra be, kijavítottuk, kijön az ember a kábellel, és közli, hogy nem köti be, mert az utcában hozzáérnek az ágak a vezetékhez!!! De telefonon felhív valakit hogy levágja, na ez volt 4.-én...

2022. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
58%
Igen, alkeszok, drogosok, tanárok és börtönviseltek ennyiért is vállalják a munkát.
2022. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
31%

"De sajnos ugyanazt. Én titkárnőt kerestem, kb. 90-en jelentkeztek 2 nap alatt. Aki 150-et kért, ugyan olyan alkalmatlan volt, mint aki 270-et kért. Most őszintén, ha valaki eltartja, nem mindegy hogy 170-ért vagy 270-ért nem megy el dolgozni?"


És pontosan mi is az elvárás a "titkárnő"vel szemben?

Komplett irodavezetés, értsen alapfokon a számvitelhez is meg az irodai programokhoz?

Vagy csak annyi, hogy az ügyfeleknek főzzön egy teát, a beérkező levelekre meg írjon egy iktatószámot?


Mert nem mindegy.

2022. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!